1e en 2e Kerstdag actie chauffeurs

Kerstdagen, je kan er naar uit kijken of er tegen op zien. 

Alles staat in het teken van 'Kerst'. In de winkels, in de folders. En vooral lekker en voldoende eten met gezelligheid en het samen zijn voert de boventoon.
Het lijkt ons als Evangelisatiecommissie en diaconie dan ook een mooi moment om juist met Kerst wat te laten zien van het Wonder  aan onze naasten.
In dit geval chauffeurs op parkeerplaatsen bezoeken die dagen en soms weken moeten wachten tot ze kunnen lossen/laden. De buitenlandse chauffeurs van Oezbekistan, Polen, Kazachstan, Oekraïne, etc. zien hun gezinnen soms maar 1 keer op een jaar.
Door hun een klein pakketje te geven met iets lekkers, een praatje te maken en een tekst mee te geven (in verschillende talen) kunnen we een lichtje zijn op hun dag.  

Goed om te weten over de chauffeurs: 

  • Praten gebrekkig Engels
  • Zijn vaak Islamitisch
  • Willen graag wat terug doen door wat te geven, fles drank, snoep, eten. Neem het aan en kijk later wat je ermee doet
  • Gordijntjes zijn regelmatig dicht of zien ze niet dat je bij de vrachtwagen staat. Klop een paar keer. 

Praktisch:

  • Het is niet een hele dag, je kan het inpassen in je eigen planning op 1e of 2e Kerstdag. 
  • U/jij krijgt op 24 december voor 12.00 uur per mail bericht welke parkeerplaats u gaat bezoeken. 
  • Pakketjes voor de chauffeurs kunnen 1e kerstdag na de kerkdienst (tussen 11.15-12.15 uur) worden opgehaald
    in Vita Nova

OPGEVEN VIA QR CODE OF DEZE LINK https://forms.gle/2xKF6ckXceyrYTey6 

Voor vragen kunt u terecht bij Claudia de Groot, 0615298288

1e kerstdag

Geplaatst op 17 December 2025

*alle velden zijn verplicht*

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen