Sun 24 Mar |
10:00 |
Ds. S.A. Doolaard, Kapelle Biezelinge |
|
|
|
|
|
16:30 |
Ds. T. Beekman |
Afsluiting winterwerk |
|
|
|
Fri 29 Mar |
19:00 |
Ds. T. Beekman |
Goede Vrijdag |
|
|
|
Sun 31 Mar |
09:45 |
Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis |
1e Paasdag, zingen Paasliederen, Belijdenisdienst |
|
|
|
|
18:00 |
Prop. Joh. de Vries, Papendrecht |
|
|
|
|
Mon 01 Apr |
09:30 |
Gemeentebreed, Ds. T. Beekman |
Paasviering |
|
|
|
Sun 07 Apr |
10:00 |
Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 14 Apr |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Bediening Heilige Doop |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. K. Timmerman, Schoonhoven |
|
|
|
|
Sun 21 Apr |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Afscheid en bevestiging ambtsdragers |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. R. van der Knijff, Molenaarsgraaf |
|
|
|
|
Sun 28 Apr |
10:00 |
Ds. F. Hoek, Schoonhoven |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. G.C. de Jong, Sliedrecht |
|
|
|
|
Sun 05 May |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. J. de Jong, Nijkerk |
|
|
|
|
Thu 09 May |
09:30 |
Ds. T. Beekman |
Hemelvaartsdag |
|
|
|
Sun 12 May |
10:00 |
Ds. J.de Jong, Nw Beijerland |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 19 May |
09:45 |
Ds. T. Beekman |
Zingen pinksterliederen |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. G. Lugthart, Kamerik |
|
|
|
|
Mon 20 May |
09:30 |
Ds. W.J. Westland, Katwijk aan Zee |
2e Pinksterdag |
|
|
|
Sun 26 May |
10:00 |
Ds. J. Vis, Meerkerk |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 02 Jun |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Voorbereiding Heilig Avondmaal |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. J.J. Verhaar, Krimpen a/d IJssel |
|
|
|
|
Sun 09 Jun |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Bediening Heilig Avondmaal |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
Dankzegging Heilig Avondmaal |
|
|
|
Sun 16 Jun |
10:00 |
Prop. L.M. Jongejan jr. Waarder |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. M.A. Kuijt, Wijk bij Heusden |
|
|
|
|
Sun 23 Jun |
10:00 |
Ds. J. Speksnijder, Brandwijk |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 30 Jun |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. M. Kreuk, Yerseke |
|
|
|
|
Sun 07 Jul |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. W.H.TH. Moehn, Hilversum |
|
|
|
|
Sun 14 Jul |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. M. van Heijningen, Alblasserdam |
|
|
|
|
Sun 21 Jul |
10:00 |
Ds. D. Boers, Goudswaard |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. B.A. Belder, Brakel |
|
|
|
|
Sun 28 Jul |
10:00 |
Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. A.H. van Mourik, Kamperveen |
|
|
|
|
Sun 04 Aug |
10:00 |
Ds. G. Mulder, Kootwijk |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland |
|
|
|
|
Sun 11 Aug |
10:00 |
Ds. D. Boers, Goudswaard |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. M.B. van den Akker, Nieuwerkerk a/d IJssel |
|
|
|
|
Sun 18 Aug |
10:00 |
Ds. L.W. den Boer, Goedereede |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 25 Aug |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. C.H. Bijl, Papendrecht |
|
|
|
|
Sun 01 Sep |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Voorbereiding Heilig Avondmaal |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. E. v/d Poel, Meerkerk |
|
|
|
|
Sun 08 Sep |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Bediening Heilig Avondmaal |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
Dankzegging Heilig Avondmaal |
|
|
|
Sun 15 Sep |
10:00 |
Ds. W.F. Jochemsen, Goudriaan |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. G.J. Anker, Nieuwerkerk a/d IJssel |
|
|
|
|
Sun 22 Sep |
10:00 |
Ds. J.J. van Holten, Stad a/h Haringvliet |
|
|
|
|
|
16:30 |
Ds. T. Beekman |
Opening winterwerk |
|
|
|
Sun 29 Sep |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland |
|
|
|
|
Sun 06 Oct |
10:00 |
Ds. D. Boers, Goudswaard |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 13 Oct |
10:00 |
Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. G.C. de Jong, Sliedrecht |
|
|
|
|
Sun 20 Oct |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht |
|
|
|
|
Sun 27 Oct |
10:00 |
Ds. J.J. ten Brinke, Oud Beijerland |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. K.M. Teeuw, Ridderkerk |
|
|
|
|
Sun 03 Nov |
10:00 |
Ds. J.C. Breugem, Ede |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Wed 06 Nov |
14:30 |
Ds. T. Beekman |
Dankdag |
|
|
|
|
19:00 |
Ds. T.W. van Bennekom, Goes |
Dankdag |
|
|
|
Sun 10 Nov |
10:00 |
Ds. M.K. de Wilde, Nunspeet |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis |
|
|
|
|
Sun 17 Nov |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Voorbereiding Heilig Avondmaal |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. J.C. Klein, Bleskensgraaf |
|
|
|
|
Sun 24 Nov |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Bediening Heilig Avondmaal |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
Dankzegging Heilig Avondmaal |
|
|
|
Sun 01 Dec |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
1e Adventszondag |
|
|
|
|
18:00 |
prop. Joh. de Vries, Papendrecht |
|
|
|
|
Sun 08 Dec |
10:00 |
Ds. P. Veerman, Ede |
2e Adventszondag |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 15 Dec |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
3e Adventszondag |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 22 Dec |
10:00 |
Ds. P.D. Teeuw, Sliedrecht |
4e Adventszondag |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a/d IJssel |
|
|
|
|
Wed 25 Dec |
09:45 |
Ds. T. Beekman |
1e Kerstdag, Zingen Kerstliederen |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. H.J. Lam, Moordecht |
|
|
|
|
Thu 26 Dec |
10:00 |
Kerstfeest Zondagsschool/ Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 29 Dec |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. B.E. Weerd, Papendrecht |
|
|
|
|
Tue 31 Dec |
19:00 |
Ds. T. Beekman |
Oudejaarsdienst |
|
|
|
Wed 01 Jan |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Nieuwjaarsdienst |
|
|
|
Sun 05 Jan |
10:00 |
Ds. N.A. Donselaar |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. L.W. den Boer, Goedereede |
|
|
|
|
Sun 12 Jan |
10:00 |
Ds. H.J. Lam, Moordecht |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 19 Jan |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. C. Doorneweerd, St. Philipsland |
|
|
|
|
Sun 26 Jan |
10:00 |
Ds. E. de Mots, Ridderkerk |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 02 Feb |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Voorbereiding Heilig Avondmaal |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. J.J. van Holten, Stad a/h Haringvliet |
|
|
|
|
Sun 09 Feb |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Bediening Heilig Avondmaal |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
Dankzegging Heilig Avondmaal |
|
|
|
Sun 16 Feb |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. A. Vastenhoud, Middelharnis |
|
|
|
|
Sun 23 Feb |
10:00 |
Ds. K. Hak, Groot Ammers |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. W.M. Roseboom, Herwijnen |
|
|
|
|
Sun 02 Mar |
10:00 |
Ds. J.C. Breugem, Ede |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 09 Mar |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. C. Budding, Goudswaard |
|
|
|
|
Wed 12 Mar |
14:30 |
Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland |
Biddag voor gewas en arbeid |
|
|
|
|
19:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 16 Mar |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. G. Lugthart, Kamerik |
|
|
|
|
Sun 23 Mar |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. A. Langeweg, Barendrecht |
|
|
|
|
Sun 30 Mar |
10:00 |
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland |
|
|
|
|
|
16:30 |
Ds. T. Beekman |
Afsluiting winterwerk |
|
|
|
Sun 06 Apr |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland |
|
|
|
|
Sun 13 Apr |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. H.A. Neervoort, Nieuwe Tonge |
|
|
|
|
Fri 18 Apr |
19:00 |
Ds. T. Beekman |
Goede Vrijdag |
|
|
|
Sun 20 Apr |
09:45 |
Ds. T. Beekman |
1ste Paasdag, zingen paasliederen |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. B.M. v/d Bosch, Benthuizen |
|
|
|
|
Mon 21 Apr |
09:30 |
Ds. T. Beekman |
Gemeentebrede Paasviering |
|
|
|
Sun 27 Apr |
10:00 |
Ds. T.W. van Bennekom, Goes |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a/d IJssel |
|
|
|
|
Sun 04 May |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 11 May |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. K.M. Teeuw, Ridderkerk |
|
|
|
|
Sun 18 May |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. A. Vastenhoud, Middelharnis |
|
|
|
|
Sun 25 May |
10:00 |
Ds. M.K. de Wilde, Nunspeet |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Thu 29 May |
09:30 |
Ds. T. Beekman |
Hemelvaartsdag |
|
|
|
Sun 01 Jun |
10:00 |
Ds. S.J. Verheij, Sliedrecht |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|
Sun 08 Jun |
09:45 |
Ds. T. Beekman |
1ste Pinksterdag, zingen Pinksterliederen |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis |
|
|
|
|
Mon 09 Jun |
09:30 |
Ds. A.A. Geerts, Ridderkerk |
2de Pinksterdag |
|
|
|
Sun 15 Jun |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Voorbereiding Heilig Avondmaal |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. M.M. van Campen, Goes |
|
|
|
|
Sun 22 Jun |
10:00 |
Ds. T. Beekman |
Bediening Heilig Avondmaal |
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
Dankzegging Heilig Avondmaal |
|
|
|
Sun 29 Jun |
10:00 |
Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam |
|
|
|
|
|
18:00 |
Ds. T. Beekman |
|
|
|
|