Aankomende diensten

  • Dienst beluisteren
  • Download samenvatting
  • Bekijk collectes
Datum Tijd Dienst Bijzonderheden
Sun 08 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Prop. H. Boele, Gouda
Sun 15 Dec 10:00 Ds. W. Arkeraats, Hardinxveld- Giessendam
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 22 Dec 10:00 Prop. H. Boele, Gouda
18:00 Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
Wed 25 Dec 09:45 Ds. M.K. de Wilde Kerstliederen
18:00 Prop. A.H. van Mourik, Sprang-Capelle
Thu 26 Dec 10:00 Kerstfeestviering Zondagsschool
Sun 29 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Tue 31 Dec 19:00 Ds. M.K. de Wilde
Wed 01 Jan 00:00 Predikanten 2020 KERKDIENSTEN
10:00 Ds. M.K. de Wilde Nieuwjaarsdag
Sun 05 Jan 10:00 Ds. G. v/d Berg; St Philipsland
18:00 Ds. B. de Borst, Den Bommel
Sun 12 Jan 10:00 Prop. H. Boele, Gouda
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J. de Jong, Dirksland
Sun 26 Jan 10:00 Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 02 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. H.J. Catsburg, Goes
Sun 09 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. J.P.J. Voets, Ridderkerk
Sun 16 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 23 Feb 10:00 Prop. A. van Kralingen, Ridderkerk
18:00 Ds W. Meijer, Tholen
Sun 01 Mar 10:00 Ds. T.W. van Bennekom, Goes
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 08 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Wed 11 Mar 14:30 Ds. M.K. de Wilde Biddag
19:00 Ds. M.K. de Wilde Biddag
Sun 15 Mar 10:00 Ds. J. de Jong, Nijkerk
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 22 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M. Kreuk, Oude Tonge
Sun 29 Mar 10:00 Ds. H.J. van der Veen, Sliedrecht
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Apr 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Prop. H. Boele, Gouda
Fri 10 Apr 19:00 Ds. M.K. de Wilde Goede Vrijdag
Sun 12 Apr 09:45 Ds. M.K. de Wilde Paasliederen
18:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Mon 13 Apr 09:30 Ds. K. Timmerman, Dirksland 2de Paasdag
Sun 19 Apr 10:00 Ds. M.J. Middelkoop; Middelharnis
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Apr 10:00 ds. J.C. de Groot, Dordrecht
18:00 Ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
Sun 03 May 10:00 Prop. A.H. van Mourik, Sprang-Capelle
18:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 10 May 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. A. ten Brinke; Yerseke
Sun 17 May 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Thu 21 May 09:30 Ds. M.K. de Wilde Hemelvaartsdag
Sun 24 May 10:00 ds. C.H. Buitink, Klaaswaal
18:00 Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 31 May 09:45 Ds. M.K. de Wilde Pinksterliederen 1ste Pinksterdag
18:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
Mon 01 Jun 09:30 ds. B.M. v.d. Bosch, Linschoten 2e Pinksterdag
Sun 07 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 14 Jun 10:00 Prop. H. Boele, Gouda
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 21 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 28 Jun 10:00 ds. P. Veerman, Katwijk aan Zee
18:00 Ds. H. van Ginkel ; Goes
Sun 05 Jul 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. E. Gouda; Nieuw Lekkerland
Sun 12 Jul 10:00 Ds. H.J. van der Veen, Sliedrecht
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Jul 10:00 Prop. A. van Kralingen, Ridderkerk
18:00 Ds. H.J. Catsburg, Goes
Sun 26 Jul 10:00 ds. W. Arkeraats
18:00 Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
Sun 02 Aug 10:00 Ds. J. Vis, Meerkerk
18:00 Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 09 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Prop. H. Boele, Gouda
Sun 16 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J. de Jong, Nijkerk
Sun 23 Aug 10:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 30 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 ds. B.A. Belder, Brakel
Sun 06 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 13 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 20 Sep 10:00 Ds. J. de Jong, Dirksland
16:30 Ds. M.K. de Wilde Opening winterwerk
Sun 27 Sep 10:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 04 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 ds. G. Anker, Ooltgensplaat
Sun 11 Oct 10:00 Ds. D. Boers, Goudswaard
18:00 Ds. J.C. Schuurman; Capelle a/d IJssel
Sun 18 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
Sun 25 Oct 10:00 Ds. B.M. van den Bosch, Linschoten
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 01 Nov 10:00 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Wed 04 Nov 14:30 Prop. H. Boele, Gouda
19:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 08 Nov 10:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 15 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. D. Siebelink, Reeuwijk
Sun 22 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. A.J. Kunz; Katwijk aan Zee
Sun 29 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 06 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 ds. E van der Poel, Schoonrewoerd
Sun 13 Dec 10:00 Ds. J.J. Verhaar, Krimpen aan de IJssel
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Dec 10:00 Ds. W.J. Westland, Giessendam-Neder-Hardinxveld
18:00 Prop. H. Boele, Gouda
Fri 25 Dec 09:45 Ds. M.K. de Wilde Kerstliederen
18:00 ds. B.E. Weerd, Papendrecht
Sat 26 Dec 10:00 Zondagsschool Kerstviering
Sun 27 Dec 10:00 Ds. D. Hoolwerf; Stellendam
18:00 Ds. B.J. van Assen, Nieuwe Tonge
Thu 31 Dec 19:00 Ds. M.K. de Wilde Oudejaarsdag
Fri 01 Jan 10:00 Predikanten 2021
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen