Aankomende diensten

  • Dienst beluisteren
  • Download samenvatting
  • Bekijk collectes
Datum Tijd Dienst Bijzonderheden
Sun 25 Oct 10:00 Ds. B.M. van den Bosch, Linschoten
14:30 Ds. J.de Jong Afscheidsdienst
Tue 27 Oct 19:30 ambtsdrager bemoedigingsmoment
Sun 01 Nov 10:00 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Wed 04 Nov 14:30 Prop. H. Boele, Gouda
19:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 08 Nov 10:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 15 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. D. Siebelink, Reeuwijk
Sun 22 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. A.J. Kunz; Katwijk aan Zee
Sun 29 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 06 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 ds. E van der Poel, Schoonrewoerd
Sun 13 Dec 10:00 Ds. J.J. Verhaar, Krimpen aan de IJssel
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Dec 10:00 Ds. W.J. Westland, Giessendam-Neder-Hardinxveld
18:00 Prop. H. Boele, Gouda
Fri 25 Dec 09:45 Ds. M.K. de Wilde Kerstliederen
18:00 ds. B.E. Weerd, Papendrecht
Sat 26 Dec 10:00 Zondagsschool Kerstviering
Sun 27 Dec 10:00 prop. C.B. Westerink
18:00 Ds. B.J. van Assen, Nieuwe Tonge
Thu 31 Dec 19:00 Ds. M.K. de Wilde Oudejaarsdag
Fri 01 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde Nieuwjaarsdag 2021
Sun 03 Jan 10:00 Ds. W.J. Westland, Giessendam-Neder-Hardinxveld
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 10 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J.P.J. Voets, Ridderkerk
Sun 17 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
Sun 24 Jan 10:00 prop. H. Boele
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Wed 27 Jan 18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 31 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M.J. Middelkoop, Middelharnis
Sun 07 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 ds. J.C. Breugem, Boven- Hardinxveld
Sun 14 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 21 Feb 10:00 Ds. P.H. van Trigt Ede
18:00 Ds. B. de Borst, Den Bommel
Sun 28 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M.B v/d Akker, Nieuwerkerk a/d IJssel
Sun 07 Mar 10:00 Ds. M. Kreuk, Oude Tonge
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Wed 10 Mar 14:30 Ds. M.K. de Wilde Biddag
19:00 prop. H. Boele Biddag
Sun 14 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Sun 21 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. G. v/d Berg; St Philipsland
Sun 28 Mar 10:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
16:30 Ds. M.K. de Wilde Afsluiting winterwerk
Fri 02 Apr 19:00 Ds. M.K. de Wilde Goede Vrijdag
Sun 04 Apr 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Paasdag Zingen voor de dienst
18:00 Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Mon 05 Apr 09:30 Ds. A. van Vuuren, Capelle a/d IJssel 2e Paasdag
Sun 11 Apr 10:00 Ds. A.J. Kunz, Katwijk aan Zee
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 18 Apr 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Sun 25 Apr 10:00 Ds. J. de Jong, Nieuw Beijerland
18:00 Ds. D. Siebelink, Reeuwijk
Sun 02 May 10:00 Ds. J.W.J. Guis, Ridderkerk
18:00 Ds. C.H. Buitink, Klaaswaal
Sun 09 May 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. L.W. den Boer, Sliedrecht
Thu 13 May 09:30 Ds. M.K. de Wilde Hemelvaartsdag
Sun 16 May 10:00 prop. H. Boele
18:00 Ds. B.J van Assen, Nieuwe Tonge
Sun 23 May 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Pinksterdag, zingen voor de dienst
18:00 Ds. B.M. v/d Bosch, Linschoten
Mon 24 May 09:30 Ds. K. Timmerman, Dirksland 2e Pinksterdag
Sun 30 May 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. G.D. Kamphuis, Ridderkerk
Sun 06 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 13 Jun 10:00 Ds. B.E. Weerd, Papendrecht
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 prop. C.J. Rijsdijk, Scherpenisse
Sun 27 Jun 10:00 Ds. A.H. van Mourik, Kamperveen
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 04 Jul 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
Sun 11 Jul 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 ds. B.A. Belder, Brakel
Sun 18 Jul 10:00 Ds. J. Tadema, Nijkerk
18:00 Ds. K. Timmerman, Dirksland
Sun 25 Jul 10:00 prop. H. Boele
18:00 Ds. J. de Jong, Nieuw Beijerland
Sun 01 Aug 10:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
18:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 08 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 prop. H. Boele
Sun 15 Aug 10:00 Ds. E. v/d Poel, Schoonrewoerd
18:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 22 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. G. Mulder, Kootwijkerbroek
Sun 29 Aug 10:00 Ds. H.J. Catsburg, Goes
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
Sun 12 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 19 Sep 10:00 Ds. D. Boers, Goudswaard
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Sep 10:00 Ds. J.J. van Holten, IJsselstein
16:30 Ds. M.K. de Wilde Opening winterwerk
Sun 03 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
Sun 10 Oct 10:00 ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 17 Oct 10:00 Ds. M.J. Middelkoop, Middelharnis
18:00 Ds. S.A. Doolaard, Serooskerke
Sun 24 Oct 10:00 Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 31 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Wed 03 Nov 14:30 prop. H. Boele Dankdag
19:00 Ds. M.K. de Wilde Dankdag
Sun 07 Nov 10:00 Ds. P. Vroegindeweij, Lexmond
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 14 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J. Vis, Meerkerk
Sun 21 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. G.H. Kruijmer, Lage Vuursche
Sun 28 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 05 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 12 Dec 10:00 prop. Joh. van Eijsden, Driebruggen
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Dec 10:00 prop. H.N. Visser
18:00 Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
Sat 25 Dec 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Kerstdag ; Zingen voor de dienst
Sun 26 Dec 10:00 Ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a/d IJssel
18:00 Ds. W. Meijer, Tholen
Fri 31 Dec 19:00 Ds. M.K. de Wilde Oudjaar
Sat 01 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde Nieuwjaar
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen