Aankomende diensten

  • Dienst beluisteren
  • Download samenvatting
  • Bekijk collectes
Datum Tijd Dienst Bijzonderheden
Sun 16 Dec 10:00 Ds. W. Arkeraats, Hardinxveld-Giessendam
18:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld Bevestiging ambtsdrager
Sun 23 Dec 10:00 Prop. A.H. van Mourik, Sprang
18:00 Ds. J.W.J. Guis, Ridderkerk
Tue 25 Dec 09:45 Ds. P. van der Kraan, Arnemuiden Eerste Kerstdag
18:00 Ds. W. Meijer, Tholen Eerste Kerstdag
Sun 30 Dec 10:00 Ds. D. Boers, Nieuw-Beijerland
18:00 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
Mon 31 Dec 00:00 Kerkdiensten 2019
19:00 Prop. H. Boele Oudejaarsavond
Tue 01 Jan 10:00 Ds. J.W.J. Guis, Ridderkerk Nieuwjaarsdag
Sun 06 Jan 10:00 Ds. B. de Borst
18:00 Ds. M. Messemaker, Nijkerk
Sun 13 Jan 10:00 Prop. A. van Kralingen, Ridderkerk
14:45 Ds. L.W. den Boer, Sliedrecht Aangepaste dienst
Sun 20 Jan 10:00 Ds. W. Meijer, Tholen
18:00 Ds. A. van Vuuren, Capelle aan de IJssel
Sun 27 Jan 10:00 Ds. M.B. van den Akker, Nieuwerkerk aan de IJssel
18:00 Ds. J. de Jong, Dirksland
Sun 03 Feb 10:00 ? Bevestiging ds. M.K. de Wilde
14:30 Ds. M.K. de Wilde Intrede
Sun 10 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 17 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 24 Feb 10:00 Ds. J.H. Lammers, Ridderkerk
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 03 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M. Klaassen, Arnemuiden
Sun 10 Mar 10:00 Ds. M. Kreuk, Oude Tonge
18:00 Ds. D. Siebelink, Reeuwijk
Wed 13 Mar 14:30 Prop. H. Boele, Gouda Biddag
19:00 Ds. M.K. de Wilde Biddag
Sun 17 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Prop. A.H. van Mourik, Sprang-Capelle
Sun 24 Mar 10:00 Ds. P. van der Kraan, Arnemuiden
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 31 Mar 10:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
16:30 Ds. M.K. de Wilde Afsluiting winterwerk
Sun 07 Apr 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. P. Vroegindeweij, Lexmond
Sun 14 Apr 10:00 Ds. A. van Vuuren, Capelle aan de IJssel
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Fri 19 Apr 19:00 Ds. M.K. de Wilde Goede Vrijdag
Sun 21 Apr 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Paasdag Zingen voor de dienst
18:00 Ds. K. Timmerman, Dirksland
Mon 22 Apr 09:30 Ds. D. Siebelink, Reeuwijk 2e Paasdag
Sun 28 Apr 10:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
18:00 Ds. J. de Jong, Nijkerk
Sun 05 May 10:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
18:00 Ds. H.J. van der Veen, Sliedrecht
Sun 12 May 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Prop. H. Boele, Gouda
Sun 19 May 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 26 May 10:00 Ds. G. Mulder, Kootwijk
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Thu 30 May 09:30 Ds. M.K. de Wilde Hemelvaartsdag
Sun 02 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Prop. H.N. Visser, Middelharnis
Sun 09 Jun 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Pinksterdag zingen voor de dienst
18:00 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
Mon 10 Jun 09:30 Ds. C. Doorneweerd, Strijen 2e Pinksterdag
Sun 16 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. P.J. Teeuw, Papendrecht
Sun 23 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 30 Jun 10:00 Ds. G.C. de Jong, Sliedrecht
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 07 Jul 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J.W. Hooydonk, Kockengen
Sun 14 Jul 10:00 Ds. A.J. Kunz, Katwijk aan Zee
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 21 Jul 10:00 Ds. H.I. Methorst, Nieuwerkerk a/d IJssel
18:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 28 Jul 10:00 Prop. H. Boele, Gouda
18:00 Ds. L.W. den Boer, Sliedrecht
Sun 04 Aug 10:00 Ds. J. de Jong, Dirksland
18:00 Ds. C.J. van der Plas , Zwijndrecht
Sun 11 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Prop. H. Boele, Gouda
Sun 18 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. W.J. Westland, Giessendam-Neder-Hardinxveld
Sun 25 Aug 10:00 Prop.H.N. Visser, Middelharnis
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 01 Sep 00:00 Ds. M.K. de Wilde Afsluiting VBF
10:00 Ds. M.M. van Campen, Goes
Sun 08 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.J. Middelkoop, Middelharnis
Sun 15 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 22 Sep 10:00 Ds. H.J. van der Veen, Sliedrecht
16:30 Ds. M.K. de Wilde Opening winterwerk
Sun 29 Sep 10:00 Prop. A. van Kralingen, Ridderkerk
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 06 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Sun 13 Oct 10:00 Ds. P. Vernooij, Lekkerkerk
18:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Sun 20 Oct 10:00 Ds. D. Boers, Goudswaard
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 27 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J.C. Schuurman, Capelle a/d IJssel
Sun 03 Nov 10:00 Ds. G.H. Kruijmer, Lage Vuursche
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Wed 06 Nov 14:30 Ds. M.K. de Wilde Dankdag
19:00 Ds. M.K. de Wilde Dankdag
Sun 10 Nov 10:00 Ds. W.C.Meeuwse, Sliedrecht
18:00 Ds W. Meijer, Tholen
Sun 17 Nov 10:00 Ds. D. Hoolwerf, Stellendam
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 24 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. A. ten Brinke, Goedereede
Sun 01 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 08 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Prop. H. Boele, Gouda
Sun 15 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 22 Dec 10:00 Prop. H. Boele, Gouda
18:00 Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
Wed 25 Dec 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Kerstdag ; Zingen voor de dienst
18:00 Prop. A.H. van Mourik, Sprang-Capelle
Thu 26 Dec 10:00 Kerstfeestviering Zondagsschool
Sun 29 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Tue 31 Dec 19:00 Ds. M.K. de Wilde
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen