Aankomende diensten

  • Dienst beluisteren
  • Download samenvatting
  • Bekijk collectes
Datum Tijd Dienst Bijzonderheden
Tue 13 Apr 19:30 ambtsdrager Bemoedigingsmoment
Wed 14 Apr 19:45 Vr.Ver. Vrouwen rond de Bijbel Afsluitingsbijeenkomst
Fri 16 Apr 14:30 Ds. M.K. de Wilde Trouwdienst Jaap Mastenbroek en Mirella de Leeuw
Sun 18 Apr 10:00 Ds. M.K. de Wilde Doopdienst
18:00 Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Tue 20 Apr 19:30 ambtsdrager Bemoedigingsmoment
Sun 25 Apr 10:00 Ds. J. de Jong, Nieuw Beijerland
18:00 Ds. D. Siebelink, Reeuwijk
Tue 27 Apr 19:30 ambtsdrager Bemoedigingsmoment
Sun 02 May 10:00 Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
18:00 Ds. C.H. Buitink, Klaaswaal
Tue 04 May 19:30 ambtsdrager Bemoedigingsmoment
Sun 09 May 10:00 Ds. M. van de Ruitenbeek; Wilnis
18:00 Ds. L.W. den Boer, Sliedrecht
Tue 11 May 19:30 vereniging/club Bemoedigingsmoment
Thu 13 May 09:30 Ds. M.K. de Wilde Hemelvaartsdag
Sun 16 May 10:00 prop. H. Boele
18:00 Ds. B.J van Assen, Nieuwe Tonge
Tue 18 May 19:30 ambtsdrager Bemoedigingsmoment
Sun 23 May 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Pinksterdag, zingen voor de dienst
18:00 Ds. B.M. v/d Bosch, Linschoten
Mon 24 May 09:30 Ds. K. Timmerman, Dirksland 2e Pinksterdag
Sun 30 May 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. G.D. Kamphuis, Ridderkerk
Sun 06 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 13 Jun 10:00 Ds. B.E. Weerd, Papendrecht
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 prop. C.J. Rijsdijk, Scherpenisse
Sun 27 Jun 10:00 Ds. A.H. van Mourik, Kamperveen
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 04 Jul 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
Sun 11 Jul 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 ds. B.A. Belder, Brakel
Sun 18 Jul 10:00 Ds. J. Tadema, Nijkerk
18:00 Ds. K. Timmerman, Dirksland
Sun 25 Jul 10:00 prop. H. Boele
18:00 Ds. J. de Jong, Nieuw Beijerland
Sun 01 Aug 10:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
18:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 08 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 prop. H. Boele
Sun 15 Aug 10:00 Ds. E. v/d Poel, Schoonrewoerd
18:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 22 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. G. Mulder, Kootwijkerbroek
Sun 29 Aug 10:00 Ds. H.J. Catsburg, Goes
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
Sun 12 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 19 Sep 10:00 Ds. D. Boers, Goudswaard
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Sep 10:00 Ds. J.J. van Holten, IJsselstein
16:30 Ds. M.K. de Wilde Opening winterwerk
Sun 03 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
Sun 10 Oct 10:00 ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 17 Oct 10:00 Ds. M.J. Middelkoop, Middelharnis
18:00 Ds. S.A. Doolaard, Serooskerke
Sun 24 Oct 10:00 Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 31 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Wed 03 Nov 14:30 prop. H. Boele Dankdag
19:00 Ds. M.K. de Wilde Dankdag
Sun 07 Nov 10:00 Ds. P. Vroegindeweij, Lexmond
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 14 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J. Vis, Meerkerk
Sun 21 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. G.H. Kruijmer, Lage Vuursche
Sun 28 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 05 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 12 Dec 10:00 prop. Joh. van Eijsden, Driebruggen
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Dec 10:00 prop. H.N. Visser
18:00 Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
Sat 25 Dec 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Kerstdag: kerstliederen
Sun 26 Dec 10:00 Ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a/d IJssel
18:00 Ds. W. Meijer, Tholen
Fri 31 Dec 19:00 Ds. M.K. de Wilde Oudjaar
Sat 01 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde Nieuwjaar
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen