Aankomende diensten

  • Dienst beluisteren
  • Download samenvatting
  • Bekijk collectes
Datum Tijd Dienst Bijzonderheden
Sun 26 Sep 10:00 Ds. J.J. van Holten, IJsselstein
16:30 Ds. M.K. de Wilde Opening winterwerk
Sun 03 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bevestiging Ds. N.A. Donselaar
18:00 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
Sun 10 Oct 10:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 17 Oct 10:00 Ds. M.J. Middelkoop, Wijk bij Duurstede
18:00 Ds. S.A. Doolaard, Serooskerke
Sun 24 Oct 10:00 Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 31 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Wed 03 Nov 14:30 Ds. H. van Ginkel, Goes Dankdag
19:00 Ds. M.K. de Wilde Dankdag
Sun 07 Nov 10:00 Ds. P. Vroegindeweij, Lexmond
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 14 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J. Vis, Meerkerk
Sun 21 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. G.H. Kruijmer, Lage Vuursche
Sun 28 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 05 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 12 Dec 10:00 prop. Joh. van Eijsden, Driebruggen
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Dec 10:00 Ds. H.N. Visser, Amsterdam
18:00 Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
Sat 25 Dec 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Kerstdag: kerstliederen
Sun 26 Dec 10:00 Ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a/d IJssel
18:00 Ds. W. Meijer, Tholen
Fri 31 Dec 19:00 Ds. M.K. de Wilde Oudjaar
Sat 01 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde Nieuwjaarsdag
Sun 02 Jan 10:00 prop. Joh. van Eijsden, Driebruggen
18:00 Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Sun 09 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. P.D. Teeuw, Sliedrecht
Sun 16 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. B. de Borst, Den Bommel
Sun 23 Jan 10:00 Ds. L.W. den Boer, Goedereede
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 30 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
Sun 06 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 13 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bediening Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 20 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Sun 27 Feb 10:00 Ds. D. Siebelink, Reeuwijk
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 06 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M. Kreuk, Oude Tonge
Wed 09 Mar 14:30 Ds. M.K. de Wilde Biddag
Sun 13 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M.J. Middelkoop, Wijk bij Duurstede
Sun 20 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 27 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde Palmzondag
18:00 Ds. B.A. Belder, Brakel
Sun 03 Apr 10:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
16:30 Ds. M.K. de Wilde Afsluiting winterwerk
Sun 10 Apr 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. G. Mulder, Kootwijk
Fri 15 Apr 19:00 Ds. M.K. de Wilde Goede Vrijdag
Sun 17 Apr 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Paasdag, Paasliederen
18:00 Ds. J.P.J. Voets, Bruchem-Kerkwijk-Delwijnen 1e Paasdag
Sun 24 Apr 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. D. Boers, Goudswaard
Sun 01 May 10:00 Ds. J.C. Klein, Bleskensgraaf
18:00 Ds. T.J. Korten, Boven-Hardinxveld
Sun 08 May 10:00 Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
18:00 Ds. J. Tadema, Nijkerk
Sun 15 May 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. P.Veerman, Katwijk aan zee
Sun 22 May 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bediening Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Thu 26 May 09:30 Ds. M.K. de Wilde Hemelvaartsdag
Sun 29 May 10:00 Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
18:00 Ds. G.D. Kamphuis, Ridderkerk
Sun 05 Jun 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Pinksterdag, Pinksterliederen
18:00 Ds. J.C. van Trigt, Ameide
Mon 06 Jun 09:30 Ds. K. Timmerman, Schoonhoven
Sun 12 Jun 10:00 Ds. E. de Mots, Ridderkerk
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Jun 10:00 Ds. M.K de Wilde
18:00 Ds. C.H. Buitink, Klaaswaal
Sun 26 Jun 10:00 Ds. J.J. Verhaar, Krimpen a/d IJssel
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 03 Jul 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. R.W. van Mourik
Sun 10 Jul 10:00 Ds. J. Tadema, Nijkerk
18:00 Ds. G.H. Kruijmer, Lage Vuursche
Sun 17 Jul 10:00 Ds. J.M. van Wijk, Sliedrecht
18:00 Ds. M.J. Middelkoop, Wijk bij Duurstede
Sun 24 Jul 10:00 Ds. R.A. Grisnigt, 's Gravenpolder
18:00 ds. J. de Jong, Nieuw Beijerland
Sun 31 Jul 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J. Vis, Meerkerk
Sun 07 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 14 Aug 10:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
18:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 21 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. A.J. Kunz, Katwijk aan Zee
Sun 28 Aug 10:00 Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 04 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 11 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bediening Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 18 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. F. van Roest
Sun 25 Sep 10:00 Ds. A.H. van Mourik, Kamperveen
16:30 Ds. M.K. de Wilde Opening winterwerk
Sun 02 Oct 10:00 Ds. F.Hoek, Schoonhoven
10:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 09 Oct 10:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 16 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Sun 23 Oct 10:00 Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 30 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. B.M. v/d Bosch
Wed 02 Nov 14:30 niet bekend Dankdag
19:00 Ds. M.K. de Wilde Dankdag
Sun 06 Nov 10:00 Ds. M.B. van den Akker, Nieuwerkerk a/d IJssel
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 13 Nov 10:00 Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
18:00 Ds. E. v/d Poel, Meerkerk
Sun 20 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 27 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bediening Heilig Avondmaal 1e Advent
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 04 Dec 10:00 Ds. P.H. van Trigt, Ede 2e Advent
18:00 Ds. D.C. Zonnenberg
Sun 11 Dec 10:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam 3e Advent
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 18 Dec 10:00 Ds. A.W. v/d Plas, Waddinxveen 4e Advent
18:00 Ds. A.P. Pors, Nieuw Beijerland
Sun 25 Dec 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Kerstdag: kerstliederen
18:00 Ds. P.H. van Trigt, Ede
Mon 26 Dec 10:00 Zondagschool Kerstviering
Sat 31 Dec 19:00 Ds. M.K. de Wilde Oudejaarsdienst
Sun 01 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde Nieuwjaarsdienst
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen