Aankomende diensten

  • Dienst beluisteren
  • Download samenvatting
  • Bekijk collectes
Datum Tijd Dienst Bijzonderheden
Sun 14 Aug 10:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
18:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 21 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. A.J. Kunz, Katwijk aan Zee
Sun 28 Aug 10:00 Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 04 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 11 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bediening Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 18 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bediening Heilige Doop
18:00 Ds. F. van Roest, Zeist
Sun 25 Sep 10:00 Ds. A.H. van Mourik, Kamperveen
16:30 Ds. M.K. de Wilde Opening winterwerk
Sun 02 Oct 10:00 Ds. F.Hoek, Schoonhoven
10:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 09 Oct 10:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sat 15 Oct 10:00 Ds. J. de Jong, Nijkerk
Sun 16 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Sun 23 Oct 10:00 Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 30 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. B.M. v/d Bosch, Linschoten
Wed 02 Nov 14:30 prop. Joh. de Vries, Papendrecht Dankdag
19:00 Ds. M.K. de Wilde Dankdag
Sun 06 Nov 10:00 Ds. M.B. van den Akker, Nieuwerkerk a/d IJssel
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 13 Nov 10:00 Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
18:00 Ds. E. v/d Poel, Meerkerk
Sun 20 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 27 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bediening Heilig Avondmaal, 1e Adventszondag
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 04 Dec 10:00 Ds. P.H. van Trigt, Ede 2e Adventszondag
18:00 Ds. D.C. Zonnenberg, Hardinxveld-Giessendam
Sun 11 Dec 10:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam 3e Adventszondag
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 18 Dec 10:00 Ds. A.W. v/d Plas, Waddinxveen 4e Adventszondag
18:00 Ds. A.P. Pors, Nieuw Beijerland
Sun 25 Dec 09:45 Ds. M.K. de Wilde 1e Kerstdag: kerstliederen
18:00 Ds. J.J. Verhaar, Krimpen a/d IJssel
Mon 26 Dec 10:00 Zondagsschool Kerstviering
Sat 31 Dec 19:00 Ds. M.K. de Wilde Oudejaarsdienst
Sun 01 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde Nieuwjaarsdienst
18:00 prop. Joh. de Vries, Papendrecht
Sun 08 Jan 10:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
18:00 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
Sun 15 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M. Kreuk, Oude Tonge
Sun 22 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 29 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. L.W. den Boer, Goedereede
Sun 05 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.C. Schreur, Ouddorp
Sun 12 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bediening Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 19 Feb 10:00 Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Feb 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 05 Mar 10:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Wed 08 Mar 14:30 Ds. M.K. de Wilde Biddag
19:00 prop. Joh. de Vries, Papendrecht Biddag
Sun 12 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
Sun 19 Mar 10:00 Ds. G. Mulder, Kootwijk
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Mar 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
Sun 02 Apr 10:00 ds. J. de Jong, Nieuw Beijerland
16:30 Ds. M.K. de Wilde Afsluiting winterwerk
Fri 07 Apr 19:00 Ds. M.K. de Wilde Goede Vrijdag
Sun 09 Apr 10:00 Ds. M.K. de Wilde Eerste Paasdag
18:00 Ds. B.A. Belder, Brakel
Mon 10 Apr 09:30 Ds. M.K. de Wilde Gemeentebrede Paasviering
Sun 16 Apr 10:00 Ds. A.P. Pors, Nieuw Beijerland
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 23 Apr 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. W.J. Westland, Hard-Giessendam
Sun 30 Apr 10:00 Ds. E. de Mots, Ridderkerk
18:00 Ds. J.H. van Wijk, Oud Vossemeer
Sun 07 May 10:00 prop. Joh. de Vries, Papendrecht
18:00 Ds. A.H. van Mourik, Kamperveen
Sun 14 May 10:00 Ds. T.W. van Bennekom, Goes
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Thu 18 May 09:30 Ds. M.K. de Wilde Hemelvaartsdag
Sun 21 May 10:00 Ds. M. van Heijningen, Alblasserdam
18:00 Ds. K. Timmerman, Schoonhoven
Sun 28 May 10:00 Ds. M.K. de Wilde Eerste Pinksterdag
18:00 Ds. B.E. Weerd, Papendrecht
Mon 29 May 09:30 Ds. B.M. v/d Bosch, Linschoten Tweede Pinksterdag
Sun 04 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a/d IJssel
Sun 11 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bediening Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 18 Jun 10:00 Ds. B.E. Weerd, Papendrecht
18:00 Ds. M. Messemaker, Cillaarshoek
Sun 25 Jun 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. S.A. Doolaard, Serooskerke
Sun 02 Jul 10:00 prop. Joh. de Vries, Papendrecht
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 09 Jul 10:00 Ds. M.C. Schreur, Ouddorp
18:00 Ds. B.A. Belder, Brakel
Sun 16 Jul 10:00 Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis
18:00 prop. Joh. de Vries, Papendrecht
Sun 23 Jul 10:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
18:00 ds. J. de Jong, Nieuw Beijerland
Sun 30 Jul 10:00 Ds. J. Vis, Meerkerk
18:00 Ds. M.B. van den Akker, Nieuwerkerk a/d IJssel
Sun 06 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
Sun 13 Aug 10:00 Ds. D. Siebelink, Reeuwijk
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
Sun 27 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. K. Timmerman, Schoonhoven
Sun 03 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
Sun 10 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bediening Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 17 Sep 10:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
16:30 Ds. M.K. de Wilde Afsluiting winterwerk
Sun 24 Sep 10:00 Ds. M. Kreuk, Oude Tonge
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 01 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 08 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 15 Oct 10:00 Ds. J. de Jong, Nijkerk
18:00 Ds. A.H. van Mourik, Kamperveen
Sun 22 Oct 10:00 Ds. L.W. den Boer, Goedereede
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 29 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Prop. H.H. de Mots, Ridderkerk
Wed 01 Nov 14:30 prop. Joh. de Vries, Papendrecht Dankdag
19:00 Ds. M.K. de Wilde Dankdag
Sun 05 Nov 10:00 Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 12 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. P. Vernooij, Lekkerkerk
Sun 19 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Sun 26 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Bediening Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 03 Dec 10:00 Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 10 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. W. Meijer
Sun 17 Dec 10:00 Ds. D. Boers, Goudswaard
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 24 Dec 10:00 Da. A. van Vuuren, Capelle a/d IJssel
18:00 Ds. E. de Mots, Ridderkerk
Mon 25 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde Eerste Kerstdag
18:00 prop. Joh. van Eijsden, Driebruggen
Tue 26 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde Kerstfeestviering Zondagsschool
Sun 31 Dec 10:00 Prop. L. Solleveld 's Gravenzande
18:00 Ds. M.K. de Wilde Oudejaarsdienst
Mon 01 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde Nieuwjaarsdienst
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen