Aankomende diensten

  • Dienst beluisteren
  • Download samenvatting
  • Bekijk collectes
Datum Tijd Dienst Bijzonderheden
Sun 16 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
17:00 Ds. J. de Jong, Nijkerk
Tue 18 Aug 19:45 ambtsdrager bemoedigingsmoment
Sun 23 Aug 10:00 Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
17:00 Ds. A. Vastenhoud, Dinteloord
Tue 25 Aug 19:45 ambtsdrager bemoedigingsmoment
Sun 30 Aug 10:00 Ds. M.K. de Wilde
17:00 ds. B.A. Belder, Brakel
Tue 01 Sep 19:45 ambtsdrager bemoedigingsmoment
Sun 06 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
17:00 Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 13 Sep 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
17:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 20 Sep 10:00 Ds. J. de Jong, Dirksland
17:00 Ds. M.K. de Wilde Opening winterwerk
Sun 27 Sep 10:00 Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
17:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 04 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 ds. G. Anker, Ooltgensplaat
Sun 11 Oct 10:00 Ds. D. Boers, Goudswaard
18:00 prop. Joh. van Eijsden
Sun 18 Oct 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
Sun 25 Oct 10:00 Ds. B.M. van den Bosch, Linschoten
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 01 Nov 10:00 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Wed 04 Nov 14:30 Prop. H. Boele, Gouda
19:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 08 Nov 10:00 Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 15 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 Ds. D. Siebelink, Reeuwijk
Sun 22 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. A.J. Kunz; Katwijk aan Zee
Sun 29 Nov 10:00 Ds. M.K. de Wilde Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.K. de Wilde Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 06 Dec 10:00 Ds. M.K. de Wilde
18:00 ds. E van der Poel, Schoonrewoerd
Sun 13 Dec 10:00 Ds. J.J. Verhaar, Krimpen aan de IJssel
18:00 Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Dec 10:00 Ds. W.J. Westland, Giessendam-Neder-Hardinxveld
18:00 Prop. H. Boele, Gouda
Fri 25 Dec 09:45 Ds. M.K. de Wilde Kerstliederen
18:00 ds. B.E. Weerd, Papendrecht
Sat 26 Dec 10:00 Zondagsschool Kerstviering
Sun 27 Dec 10:00 prop. C.B. Westerink
18:00 Ds. B.J. van Assen, Nieuwe Tonge
Thu 31 Dec 19:00 Ds. M.K. de Wilde Oudejaarsdag
Fri 01 Jan 10:00 Ds. M.K. de Wilde Nieuwjaarsdag 2021
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen