Agenda

October
Sun 03 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 03 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. F. Hoek, Schoonhoven
Wed 06 Oct
20:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 10 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Sun 10 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 14 Oct
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 17 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.J. Middelkoop, Wijk bij Duurstede
Sun 17 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. S.A. Doolaard, Serooskerke
Sun 24 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Sun 24 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 28 Oct
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 31 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 31 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
November
Wed 03 Nov
14:30
Kerkdienst
Ds. H. van Ginkel, Goes
Wed 03 Nov
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 07 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. P. Vroegindeweij, Lexmond
Sun 07 Nov
18:00
Kerkdienst
prop. Joh. de Vries
Wed 10 Nov
20:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 14 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 14 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Vis, Meerkerk
Thu 18 Nov
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 21 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 21 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. G.H. Kruijmer, Lage Vuursche
Sun 28 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 28 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
December
Sun 05 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. L. Kruijmer, Ede
Wed 08 Dec
20:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 09 Dec
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 12 Dec
10:00
Kerkdienst
prop. Joh. van Eijsden, Driebruggen
Sun 12 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. T.J. Korten, Boven-Hardinxveld
Sun 19 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
Sat 25 Dec
09:45
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sat 25 Dec
14:30
Kerkdienst
Kerstfeest Zondagsschool
Sun 26 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a/d IJssel
Sun 26 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. W. Meijer, Tholen
Fri 31 Dec
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
January
Sat 01 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 02 Jan
10:00
Kerkdienst
prop. Joh. van Eijsden, Driebruggen
Sun 02 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Sun 09 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 09 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. P.D. Teeuw, Sliedrecht
Thu 13 Jan
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 16 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 16 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. B. de Borst, Den Bommel
Wed 19 Jan
20:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 23 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. L.W. den Boer, Goedereede
Sun 23 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 27 Jan
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 30 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 30 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
February
Sun 06 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 06 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. L. Kruijmer, Ede
Wed 09 Feb
20:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 13 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 13 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 17 Feb
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 20 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Sun 27 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Siebelink, Reeuwijk
Sun 27 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
March
Wed 02 Mar
20:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 06 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 06 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M. Kreuk, Oude Tonge
Wed 09 Mar
14:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 13 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 13 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M.J. Middelkoop, Wijk bij Duurstede
Thu 17 Mar
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 20 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 27 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 27 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. B.A. Belder, Brakel
April
Sun 03 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 03 Apr
16:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Wed 06 Apr
20:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 07 Apr
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 10 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 10 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. G. Mulder, Kootwijk
Fri 15 Apr
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 17 Apr
09:45
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 17 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. J.P.J. Voets, Bruchem-Kerkwijk-Delwijnen
Thu 21 Apr
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 24 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 24 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. D. Boers, Goudswaard
May
Sun 01 May
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Klein, Bleskensgraaf
Sun 01 May
18:00
Kerkdienst
Ds. T.J. Korten, Boven-Hardinxveld
Sun 08 May
10:00
Kerkdienst
Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Sun 08 May
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Tadema, Nijkerk
Thu 12 May
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 15 May
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 15 May
18:00
Kerkdienst
Ds. P.Veerman, Katwijk aan zee
Sun 22 May
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 22 May
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 26 May
09:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 29 May
10:00
Kerkdienst
Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
Sun 29 May
18:00
Kerkdienst
Ds. G.D. Kamphuis, Ridderkerk
June
Sun 05 Jun
09:45
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. van Trigt, Ameide
Mon 06 Jun
09:30
Kerkdienst
Ds. K. Timmerman, Schoonhoven
Sun 12 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. E. de Mots, Ridderkerk
Sun 12 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K de Wilde
Sun 19 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. C.H. Buitink, Klaaswaal
Sun 26 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. J.J. Verhaar, Krimpen a/d IJssel
Sun 26 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
July
Sun 03 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 03 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. R.W. van Mourik
Sun 10 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. J. Tadema, Nijkerk
Sun 10 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. G.H. Kruijmer, Lage Vuursche
Sun 17 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. J.M. van Wijk, Sliedrecht
Sun 17 Jul
18:00
Kerkdienst
Prop. M.A.H. Rolfes, Oud-Beijerland
Sun 24 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. R.A. Grisnigt, 's Gravenpolder
Sun 24 Jul
18:00
Kerkdienst
ds. J. de Jong, Nieuw Beijerland
Sun 31 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 31 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Vis, Meerkerk
August
Sun 07 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 14 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 14 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 21 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 21 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. A.J. Kunz, Katwijk aan Zee
Sun 28 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
Sun 28 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
September
Sun 04 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 04 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 11 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 11 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 18 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 18 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. F. van Roest
Sun 25 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. A.H. van Mourik, Kamperveen
Sun 25 Sep
16:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
October
Sun 02 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. F.Hoek, Schoonhoven
Sun 02 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 09 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Sun 09 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 16 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 16 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Sun 23 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
Sun 23 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 30 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 30 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. B.M. v/d Bosch
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen