Agenda

August
Sun 01 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Sun 01 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Mon 02 Aug
13:30
Kerkdienst
Ds. N.A. Donselaar
Sun 08 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 08 Aug
18:00
Kerkdienst
prop. H. de Mots, Ridderkerk
Sun 15 Aug
10:00
Kerkdienst
prop. H. de Mots, Ridderkerk
Sun 15 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 22 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 22 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 29 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 29 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
September
Sun 05 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
Sun 12 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 12 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Tue 14 Sep
19:30
Gemeenteavond
Kerk
Sun 19 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Boers, Goudswaard
Sun 19 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. J.J. van Holten, IJsselstein
Sun 26 Sep
16:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 30 Sep
19:00
Vrouwen rond de Bijbel
Kerk
October
Sun 03 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 03 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. F. Hoek, Schoonhoven
Sun 10 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Sun 10 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 14 Oct
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 17 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.J. Middelkoop, Wijk bij Duurstede
Sun 17 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. S.A. Doolaard, Serooskerke
Sun 24 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Sun 24 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 28 Oct
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 31 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 31 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
November
Wed 03 Nov
14:30
Kerkdienst
Ds. H. van Ginkel, Goes
Wed 03 Nov
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 07 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. P. Vroegindeweij, Lexmond
Sun 07 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 14 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 14 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Vis, Meerkerk
Thu 18 Nov
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 21 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 21 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. G.H. Kruijmer, Lage Vuursche
Sun 28 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 28 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
December
Sun 05 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. L. Kruijmer, Ede
Thu 09 Dec
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 12 Dec
10:00
Kerkdienst
prop. Joh. van Eijsden, Driebruggen
Sun 12 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 16 Dec
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 19 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. H.N. Visser, Amsterdam
Sun 19 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
Sat 25 Dec
09:45
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a/d IJssel
Sun 26 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. W. Meijer, Tholen
Fri 31 Dec
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
January
Sat 01 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 02 Jan
10:00
Kerkdienst
prop. Joh. van Eijsden, Driebruggen
Sun 02 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Sun 09 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 09 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. P.D. Teeuw, Sliedrecht
Thu 13 Jan
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 16 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 16 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. B. de Borst, Den Bommel
Sun 23 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. L.W. den Boer, Goedereede
Sun 23 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 27 Jan
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 30 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 30 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
February
Sun 06 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 06 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 13 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 13 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 17 Feb
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 20 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Sun 27 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Siebelink, Reeuwijk
Sun 27 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
March
Sun 06 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 06 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M. Kreuk, Oude Tonge
Wed 09 Mar
14:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 13 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 13 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M.J. Middelkoop, Wijk bij Duurstede
Thu 17 Mar
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 20 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 27 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 27 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. B.A. Belder, Brakel
April
Sun 03 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 03 Apr
16:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 07 Apr
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 10 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 10 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. G. Mulder, Kootwijk
Fri 15 Apr
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 17 Apr
09:45
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 17 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. J.P.J. Voets, Bruchem-Kerkwijk-Delwijnen
Thu 21 Apr
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 24 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 24 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. D. Boers, Goudswaard
May
Sun 01 May
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Klein, Bleskensgraaf
Sun 01 May
18:00
Kerkdienst
Ds. T.J. Korten, Boven-Hardinxveld
Sun 08 May
10:00
Kerkdienst
Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Sun 08 May
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Tadema, Nijkerk
Thu 12 May
19:45 - 21:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 15 May
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 15 May
18:00
Kerkdienst
Ds. P.Veerman, Katwijk aan zee
Sun 22 May
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 22 May
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 26 May
09:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 29 May
10:00
Kerkdienst
Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
Sun 29 May
18:00
Kerkdienst
Ds. G.D. Kamphuis, Ridderkerk
June
Sun 05 Jun
09:45
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. van Trigt, Ameide
Mon 06 Jun
09:30
Kerkdienst
Ds. K. Timmerman, Schoonhoven
Sun 12 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. E. de Mots, Ridderkerk
Sun 12 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K de Wilde
Sun 19 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. C.H. Buitink, Klaaswaal
Sun 26 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. J.J. Verhaar, Krimpen a/d IJssel
Sun 26 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen