Agenda

February
Sun 05 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. M.C. Schreur, Ouddorp
Thu 09 Feb
20:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 12 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 12 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 16 Feb
19:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 19 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis
Sun 19 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. B. van Assen, Moerkapelle
Wed 22 Feb
20:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
March
Sun 05 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Sun 05 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Wed 08 Mar
14:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Wed 08 Mar
19:00
Kerkdienst
prop. Joh. de Vries, Papendrecht
Sun 12 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 12 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
Thu 16 Mar
19:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 19 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 19 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Wed 22 Mar
20:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
April
Sun 02 Apr
10:00
Kerkdienst
ds. J. de Jong, Nieuw Beijerland
Sun 02 Apr
16:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 06 Apr
19:45
Paasavond Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Fri 07 Apr
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 09 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 09 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. B.A. Belder, Brakel
Mon 10 Apr
09:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 16 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. A.P. Pors, Nieuw Beijerland
Sun 16 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 23 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 23 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. W.J. Westland, Hard-Giessendam
Sun 30 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. E. de Mots, Ridderkerk
Sun 30 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. J.H. van Wijk, Oud Vossemeer
May
Sun 07 May
10:00
Kerkdienst
prop. Joh. de Vries, Papendrecht
Sun 07 May
18:00
Kerkdienst
Ds. A.H. van Mourik, Kamperveen
Thu 11 May
19:45
Slotavond Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 14 May
10:00
Kerkdienst
Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 14 May
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 18 May
09:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 21 May
10:00
Kerkdienst
Ds. M. van Heijningen, Alblasserdam
Sun 21 May
18:00
Kerkdienst
Ds. K. Timmerman, Schoonhoven
Sun 28 May
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 28 May
18:00
Kerkdienst
Ds. B.E. Weerd, Papendrecht
Mon 29 May
09:30
Kerkdienst
Ds. B.M. v/d Bosch, Linschoten
June
Sun 04 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 04 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a/d IJssel
Thu 08 Jun
20:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 11 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 11 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 18 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. B.E. Weerd, Papendrecht
Sun 18 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. M. Messemaker, Cillaarshoek
Sun 25 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 25 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. S.A. Doolaard, Serooskerke
July
Sun 02 Jul
10:00
Kerkdienst
prop. Joh. de Vries, Papendrecht
Sun 02 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 09 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. M.C. Schreur, Ouddorp
Sun 09 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. B.A. Belder, Brakel
Sun 16 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis
Sun 16 Jul
18:00
Kerkdienst
prop. Joh. de Vries, Papendrecht
Sun 23 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 23 Jul
18:00
Kerkdienst
ds. J. de Jong, Nieuw Beijerland
Sun 30 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. J. Vis, Meerkerk
Sun 30 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. M.B. van den Akker, Nieuwerkerk a/d IJssel
August
Sun 06 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 06 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. G.C. de Jong, Sliedrecht
Sun 13 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Siebelink, Reeuwijk
Sun 13 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
Sun 27 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 27 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. K. Timmerman, Schoonhoven
September
Sun 03 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 03 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
Sun 10 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 10 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 17 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Sun 17 Sep
16:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 24 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M. Kreuk, Oude Tonge
Sun 24 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
October
Sun 01 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 01 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 08 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 08 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 15 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. J. de Jong, Nijkerk
Sun 15 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. A.H. van Mourik, Kamperveen
Sun 22 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. L.W. den Boer, Goedereede
Sun 22 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 29 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 29 Oct
18:00
Kerkdienst
Prop. H.H. de Mots, Ridderkerk
November
Wed 01 Nov
14:30
Kerkdienst
prop. Joh. de Vries, Papendrecht
Wed 01 Nov
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Sun 05 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 12 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 12 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. P. Vernooij, Lekkerkerk
Sun 19 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Sun 26 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
December
Sun 03 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Sun 03 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 10 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 10 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis
Sun 17 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Boers, Goudswaard
Sun 17 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 24 Dec
10:00
Kerkdienst
Da. A. van Vuuren, Capelle a/d IJssel
Sun 24 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. E. de Mots, Ridderkerk
Mon 25 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Mon 25 Dec
18:00
Kerkdienst
prop. Joh. van Eijsden, Driebruggen
Tue 26 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 31 Dec
10:00
Kerkdienst
Prop. L. Solleveld 's Gravenzande
Sun 31 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
January
Mon 01 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen