Agenda

September
Sun 01 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 01 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. J.J. van Holten, IJsselstein
Wed 04 Sep
19:30 - 21:30
Moderamen vergadering
Consistorie
Thu 05 Sep
20:00 - 22:30
Commissie Beleidsplan
Consistorie
Sun 08 Sep
10:00
voorbereiding Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 08 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
Sun 08 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. M.J. Middelkoop, Middelharnis
Mon 09 Sep
19:30 - 21:30
Kerkenraadsvergadering
Vita Nova - Benedenzaal podium
Thu 12 Sep
20:00 - 21:00
Bezinning
Kerk
Sun 15 Sep
10:00
Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 15 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 15 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Tue 17 Sep
19:15 - 22:30
Gemeenteavond
Vita Nova – Benedenzaal
Wed 18 Sep
13:00 - 17:00
Bijeenkomst 55+
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 22 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. H.J. van der Veen, Sliedrecht
Sun 22 Sep
16:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Mon 23 Sep
19:30 - 22:00
Consistorievergadering
Consistorie
Thu 26 Sep
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 29 Sep
10:00
Kerkdienst
Prop. A. van Kralingen, Ridderkerk
Sun 29 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
October
Sun 06 Oct
10:00
bediening Heilige Doop
Kerk
Sun 06 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 06 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Wed 09 Oct
19:30 - 21:30
Moderamen vergadering
Consistorie
Thu 10 Oct
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 13 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. P. Vernooij, Lekkerkerk
Sun 13 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Mon 14 Oct
19:30 - 22:30
Kerkenraadsvergadering
Vita Nova - Benedenzaal podium
Wed 16 Oct
19:30 - 23:00
Beleidsplan Commissie consistoriekamer
Consistorie
Sun 20 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Boers, Goudswaard
Sun 20 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 27 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 27 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Schuurman, Capelle a/d IJssel
Thu 31 Oct
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
November
Sun 03 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. G.H. Kruijmer, Lage Vuursche
Sun 03 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Wed 06 Nov
14:30
Kerkdienst
Prop. H. Boele, Gouda
Wed 06 Nov
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 10 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. W.C.Meeuwse, Sliedrecht
Sun 10 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds W. Meijer, Tholen
Mon 11 Nov
19:30 - 22:00
Consistorievergadering
Consistorie
Wed 13 Nov
13:00 - 17:00
Bijeenkomst 55+
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 17 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Hoolwerf, Stellendam
Sun 17 Nov
14:45
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Tue 19 Nov
19:30 - 22:00
Moderamen vergadering
Consistorie
Thu 21 Nov
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 24 Nov
10:00
voorbereiding Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 24 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 24 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. A. ten Brinke, Goedereede
Mon 25 Nov
19:30 - 22:30
Kerkenraadsvergadering
Vita Nova - Benedenzaal podium
Thu 28 Nov
20:00 - 21:00
Bezinning
Kerk
December
Sun 01 Dec
10:00
Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 01 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 01 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 08 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 08 Dec
18:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele, Gouda
Thu 12 Dec
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 15 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. W. Arkeraats, Hardinxveld- Giessendam
Sun 15 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 22 Dec
10:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele, Gouda
Sun 22 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
Wed 25 Dec
09:45
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Wed 25 Dec
18:00
Kerkdienst
Prop. A.H. van Mourik, Sprang-Capelle
Thu 26 Dec
10:00
Kerkdienst
Kerstfeestviering Zondagsschool
Sun 29 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 29 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Tue 31 Dec
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
January
Wed 01 Jan
Kerkdienst
Predikanten 2020
Wed 01 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. B. de Borst, Den Bommel
Thu 09 Jan
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 12 Jan
10:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele, Gouda
Sun 12 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Mon 13 Jan
19:30 - 22:30
Kerkenraadsvergadering
Vita Nova - Benedenzaal podium
Sun 19 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. J. de Jong, Dirksland
Wed 22 Jan
09:30 - 17:00
Bijeenkomst 55+
Vita Nova – Benedenzaal
Thu 23 Jan
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 26 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
Sun 26 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
February
Sun 02 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 02 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. H.J. Catsburg, Goes
Thu 06 Feb
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 09 Feb
10:00
voorbereiding Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 09 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 09 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. J.P.J. Voets, Ridderkerk
Thu 13 Feb
20:00 - 21:00
Bezinning
Kerk
Sun 16 Feb
10:00
Heilig Avondmaal
Sun 16 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 16 Feb
18:00
Dankzegging Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 16 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 23 Feb
10:00
Kerkdienst
Prop. A. van Kralingen, Ridderkerk
Sun 23 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds W. Meijer, Tholen
March
Sun 01 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 01 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 05 Mar
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 08 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 08 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Wed 11 Mar
14:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Wed 11 Mar
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 15 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. J. de Jong, Nijkerk
Sun 15 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Wed 18 Mar
13:00 - 17:00
Bijeenkomst 55+
Vita Nova – Benedenzaal
Thu 19 Mar
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 22 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 22 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M. Kreuk, Oude Tonge
Sun 29 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. H.J. van der Veen, Sliedrecht
Sun 29 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
April
Thu 02 Apr
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 05 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Apr
18:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele, Gouda
Fri 10 Apr
19:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 12 Apr
09:45
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 12 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Mon 13 Apr
09:30
Kerkdienst
Ds. K. Timmerman, Dirksland
Thu 16 Apr
19:15 - 22:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 19 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. M.J. Middelkoop; Middelharnis
Sun 19 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 26 Apr
10:00
Kerkdienst
ds. J.C. de Groot, Dordrecht
Sun 26 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
May
Sun 03 May
10:00
Kerkdienst
Prop. A.H. van Mourik, Sprang-Capelle
Sun 03 May
18:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 10 May
10:00
voorbereiding Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 10 May
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 10 May
18:00
Kerkdienst
Ds. A. ten Brinke; Yerseke
Sun 17 May
10:00
Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 17 May
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 17 May
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Thu 21 May
09:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 24 May
10:00
Kerkdienst
ds. C.H. Buitink, Klaaswaal
Sun 24 May
18:00
Kerkdienst
Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 31 May
09:45
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 31 May
18:00
Kerkdienst
Ds. L. Kruijmer, Ede
June
Mon 01 Jun
09:30
Kerkdienst
ds. B.M. v.d. Bosch, Linschoten
Sun 07 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 07 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 14 Jun
10:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele, Gouda
Sun 14 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 21 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 21 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 28 Jun
10:00
Kerkdienst
ds. P. Veerman, Katwijk aan Zee
Sun 28 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
July
Sun 05 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 05 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. E. Gouda; Nieuw Lekkerland
Sun 12 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. H.J. van der Veen, Sliedrecht
Sun 12 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 19 Jul
10:00
Kerkdienst
Prop. A. van Kralingen, Ridderkerk
Sun 19 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. H.J. Catsburg, Goes
Sun 26 Jul
10:00
Kerkdienst
ds. W. Arkeraats
Sun 26 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. J.W.J. Guis, Poeldijk
August
Sun 02 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. J. Vis, Meerkerk
Sun 02 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 09 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 09 Aug
18:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele, Gouda
Sun 16 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 16 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. J. de Jong, Nijkerk
Sun 23 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 23 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 30 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 30 Aug
18:00
Kerkdienst
ds. B.A. Belder, Brakel
September
Sun 06 Sep
10:00
voorbereiding Heilig Avondmaal
Sun 06 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 06 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 13 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 13 Sep
18:00
Heilig Avondmaal
Sun 13 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 20 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. J. de Jong, Dirksland
Sun 20 Sep
16:30
Opening Winterwerk
Kerk
Sun 20 Sep
16:30
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
Sun 27 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem, Boven-Hardinxveld
Sun 27 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen