Agenda

July
Sun 07 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 07 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. W.H.TH. Moehn, Hilversum
Sun 14 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 14 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. M. van Heijningen, Alblasserdam
Sun 21 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Boers, Goudswaard
Sun 21 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. B.A. Belder, Brakel
Sun 28 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis
Sun 28 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. A.H. van Mourik, Kamperveen
August
Sun 04 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 04 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 11 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Boers, Goudswaard
Sun 11 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. M.B. van den Akker, Nieuwerkerk a/d IJssel
Fri 16 Aug
14:00
Kerkdienst
ds. T. Beekman Trouwdienst
Sun 18 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. L.W. den Boer, Goedereede
Sun 18 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 25 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 25 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. C.H. Bijl, Papendrecht
September
Sun 01 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 01 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. E. v/d Poel, Meerkerk
Thu 05 Sep
20:00 - 21:00
Bezinning Heilig Avondmaal
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 08 Sep
10:00 - 11:30
Viering Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 08 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 08 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 15 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. W.F. Jochemsen, Goudriaan
Sun 15 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. G.J. Anker, Nieuwerkerk a/d IJssel
Sun 22 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. J.J. van Holten, Stad a/h Haringvliet
Sun 22 Sep
16:30 - 18:00
Opening winterwerk
Kerk
Sun 22 Sep
16:30
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 29 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 29 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
October
Thu 03 Oct
19:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 06 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Boers, Goudswaard
Sun 06 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 13 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Sun 13 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. G.C. de Jong, Sliedrecht
Thu 17 Oct
19:30 - 22:00
Gemeenteavond
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 20 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 20 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. H.J. v/d Veen, Sliedrecht
Thu 24 Oct
19:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 27 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. J.J. ten Brinke, Oud Beijerland
Sun 27 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. K.M. Teeuw, Ridderkerk
November
Sun 03 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem, Ede
Sun 03 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Wed 06 Nov
14:30
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Wed 06 Nov
19:00
Kerkdienst
Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 10 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde, Nunspeet
Sun 10 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis
Thu 14 Nov
19:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 17 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 17 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Klein, Bleskensgraaf
Thu 21 Nov
20:00 - 21:00
Bezinning Heilig Avondmaal
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 24 Nov
10:00 - 11:30
Viering Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 24 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 24 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Thu 28 Nov
19:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
December
Sun 01 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 01 Dec
18:00
Kerkdienst
prop. Joh. de Vries, Papendrecht
Sun 08 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. P. Veerman, Ede
Sun 08 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Thu 12 Dec
19:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 15 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 15 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 22 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. P.D. Teeuw, Sliedrecht
Sun 22 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a/d IJssel
Wed 25 Dec
09:45
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Wed 25 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. H.J. Lam, Moordecht
Thu 26 Dec
10:00
Kerkdienst
Kerstfeest Zondagsschool/ Ds. T. Beekman
Sun 29 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 29 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. B.E. Weerd, Papendrecht
Tue 31 Dec
19:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
January
Wed 01 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 05 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. N.A. Donselaar
Sun 05 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. L.W. den Boer, Goedereede
Sun 12 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. H.J. Lam, Moordecht
Sun 12 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Thu 16 Jan
19:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 19 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 19 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 19 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. C. Doorneweerd, St. Philipsland
Sun 26 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. E. de Mots, Ridderkerk
Sun 26 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Thu 30 Jan
19:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
February
Sun 02 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 02 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. J.J. van Holten, Stad a/h Haringvliet
Sun 09 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 09 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 16 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 16 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. A. Vastenhoud, Middelharnis
Thu 20 Feb
19:45
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 23 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. K. Hak, Groot Ammers
Sun 23 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. W.M. Roseboom, Herwijnen
March
Sun 02 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem, Ede
Sun 02 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Thu 06 Mar
20:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 09 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 09 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. C. Budding, Goudswaard
Wed 12 Mar
14:30
Kerkdienst
Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
Wed 12 Mar
19:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 16 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 16 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. G. Lugthart, Kamerik
Sun 23 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 23 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. A. Langeweg, Barendrecht
Sun 30 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw Lekkerland
Sun 30 Mar
16:30
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
April
Sun 06 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 06 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. E. Gouda, Nieuw Lekkerland
Thu 10 Apr
20:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 13 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 13 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. H.A. Neervoort, Nieuwe Tonge
Fri 18 Apr
19:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 20 Apr
09:45
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 20 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. B.M. v/d Bosch, Benthuizen
Mon 21 Apr
09:30
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Thu 24 Apr
20:00
Vrouwen rond de Bijbel
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 27 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 27 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. J.A.W. Verhoeven, Krimpen a/d IJssel
May
Sun 04 May
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 04 May
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 11 May
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 11 May
18:00
Kerkdienst
Ds. K.M. Teeuw, Ridderkerk
Sun 18 May
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 18 May
18:00
Kerkdienst
Ds. A. Vastenhoud, Middelharnis
Sun 25 May
10:00
Kerkdienst
Ds. M.K. de Wilde, Nunspeet
Sun 25 May
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Thu 29 May
09:30
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
June
Sun 01 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. S.J. Verheij, Sliedrecht
Sun 01 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 08 Jun
09:45
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 08 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. N.A. Donselaar, Middelharnis
Mon 09 Jun
09:30
Kerkdienst
Ds. A.A. Geerts, Ridderkerk
Sun 15 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 15 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. M.M. van Campen, Goes
Sun 22 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 22 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
Sun 29 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Sun 29 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. T. Beekman
*alle velden zijn verplicht*

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen