Agenda

January
Mon 01 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Thu 04 Jan
19:00 - 19:45
Bidstond
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 07 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. C. van den Berg, Ouddorp
Sun 07 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. D. Hoolwerf, Stellendam
Sun 07 Jan
20:00 - 22:00
Jeugdvereniging "Tolle Lege"
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 07 Jan
20:00 - 22:00
Jongvolwassenkring
Mon 08 Jan
20:00 - 22:00
Lidmatenkring
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 09 Jan
16:30 - 17:15
Catechisatie 1e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 09 Jan
18:30 - 19:15
Catechisatie 2e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 09 Jan
19:15 - 20:00
Catechisatie 3e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 10 Jan
19:45 - 21:45
Mannenvereniging "Nathanaël"
Consistorie
Thu 11 Jan
16:30 - 17:15
catechisatie groep 8
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 11 Jan
18:30 - 19:15
Catechisatie 4e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 11 Jan
19:15 - 20:00
Catechisatie 5e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 11 Jan
19:45 - 21:45
Vrouwenvereniging "Vrouwen rond de Bijbel"
Vita Nova – Benedenzaal
Thu 11 Jan
20:00 - 20:45
catechisatie oudere jongeren
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 14 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 14 Jan
18:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele
Sun 14 Jan
20:00 - 22:00
30+ kring
Mon 15 Jan
19:30 - 20:45
Bijbelkring
Vita Nova – Benedenzaal
Tue 16 Jan
16:30 - 17:15
Catechisatie 1e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 16 Jan
18:30 - 19:15
Catechisatie 2e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 16 Jan
19:15 - 20:00
Catechisatie 3e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 17 Jan
19:30 - 21:30
Vrouwenvereniging "Liefde vindt werk"
Vita Nova - Benedenzaal podium
Thu 18 Jan
16:30 - 17:15
catechisatie groep 8
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 18 Jan
18:30 - 19:15
Catechisatie 4e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 18 Jan
19:15 - 20:00
Catechisatie 5e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 18 Jan
20:00 - 20:45
catechisatie oudere jongeren
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 21 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. P. van der Kraan, Arnemuiden
Sun 21 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 21 Jan
20:00 - 22:00
Jeugdvereniging "Tolle Lege"
Vita Nova – Benedenzaal
Mon 22 Jan
19:45 - 21:30
Cursus Geestelijke Vorming (De Hoeksteen)
Tue 23 Jan
16:30 - 17:15
Catechisatie 1e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 23 Jan
18:30 - 19:15
Catechisatie 2e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 23 Jan
19:15 - 20:00
Catechisatie 3e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 24 Jan
14:30 - 16:30
Contactmiddag 55+
Vita Nova – Benedenzaal
Wed 24 Jan
19:45 - 21:45
Mannenvereniging "Nathanaël" (De Hoeksteen)
Thu 25 Jan
16:30 - 17:15
catechisatie groep 8
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 25 Jan
18:30 - 19:15
Catechisatie 4e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 25 Jan
19:15 - 20:00
Catechisatie 5e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 25 Jan
19:45 - 21:45
Vrouwenvereniging "Vrouwen rond de Bijbel"
Vita Nova – Benedenzaal
Thu 25 Jan
20:00 - 20:45
catechisatie oudere jongeren
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 28 Jan
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 28 Jan
18:00
Kerkdienst
Ds. J. de Jong
Sun 28 Jan
20:00 - 22:00
Jongvolwassenkring
Tue 30 Jan
16:30 - 17:15
Catechisatie 1e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 30 Jan
18:30 - 19:15
Catechisatie 2e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 30 Jan
19:15 - 20:00
Catechisatie 3e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 31 Jan
19:30 - 21:30
Vrouwenvereniging "Liefde vindt werk"
Vita Nova - Benedenzaal podium
February
Thu 01 Feb
16:30 - 17:15
catechisatie groep 8
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 01 Feb
18:30 - 19:15
Catechisatie 4e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 01 Feb
19:00 - 19:45
Bidstond
Vita Nova - Benedenzaal podium
Thu 01 Feb
19:15 - 20:00
Catechisatie 5e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 01 Feb
20:00 - 20:45
catechisatie oudere jongeren
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 04 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. W. Meijer, Tholen
Sun 04 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 04 Feb
20:00 - 22:00
Jeugdvereniging "Tolle Lege"
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 04 Feb
20:00 - 22:00
30+ kring
Mon 05 Feb
20:00 - 22:00
Lidmatenkring
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 06 Feb
16:30 - 17:15
Catechisatie 1e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 06 Feb
18:30 - 19:15
Catechisatie 2e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 06 Feb
19:15 - 20:00
Catechisatie 3e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 07 Feb
19:45 - 21:45
Mannenvereniging "Nathanaël"
Consistorie
Thu 08 Feb
16:30 - 17:15
catechisatie groep 8
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 08 Feb
18:30 - 19:15
Catechisatie 4e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 08 Feb
19:15 - 20:00
Catechisatie 5e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 08 Feb
19:45 - 21:45
Vrouwenvereniging "Vrouwen rond de Bijbel"
Vita Nova – Benedenzaal
Thu 08 Feb
20:00 - 20:45
catechisatie oudere jongeren
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sat 10 Feb
Jeugdvereniging "Tolle Lege" (Activiteit)
Sun 11 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 11 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. M.J. Middelkoop, Middelharnis
Mon 12 Feb
19:30 - 20:45
Bijbelkring
Vita Nova – Benedenzaal
Tue 13 Feb
16:30 - 17:15
Catechisatie 1e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 13 Feb
18:30 - 19:15
Catechisatie 2e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 13 Feb
19:15 - 20:00
Catechisatie 3e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 14 Feb
19:30 - 21:30
Vrouwenvereniging "Liefde vindt werk"
Vita Nova - Benedenzaal podium
Thu 15 Feb
16:30 - 17:15
catechisatie groep 8
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 15 Feb
18:30 - 19:15
Catechisatie 4e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 15 Feb
19:15 - 20:00
Catechisatie 5e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 15 Feb
20:00 - 20:45
catechisatie oudere jongeren
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 18 Feb
10:00 - 11:45
Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 18 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 18 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 18 Feb
20:00 - 22:00
Jongvolwassenkring
Mon 19 Feb
19:45 - 21:30
Cursus Geestelijke Vorming (De Hoeksteen)
Tue 20 Feb
16:30 - 17:15
Catechisatie 1e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 20 Feb
18:30 - 19:15
Catechisatie 2e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 20 Feb
19:15 - 20:00
Catechisatie 3e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 21 Feb
14:30 - 16:30
Contactmiddag 55+ (De Hoeksteen)
Wed 21 Feb
19:45 - 21:45
Mannenvereniging "Nathanaël" (De Hoeksteen)
Thu 22 Feb
16:30 - 17:15
catechisatie groep 8
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 22 Feb
18:30 - 19:15
Catechisatie 4e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 22 Feb
19:15 - 20:00
Catechisatie 5e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 22 Feb
20:00 - 20:45
catechisatie oudere jongeren
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 25 Feb
10:00
Kerkdienst
Ds. B. de Borst, Den Bommel
Sun 25 Feb
18:00
Kerkdienst
Ds. M. Maas, Dordrecht
Sun 25 Feb
20:00 - 22:00
Jeugdvereniging "Tolle Lege"
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 25 Feb
20:00 - 22:00
30+ kring
Wed 28 Feb
19:30 - 21:30
Vrouwenvereniging "Liefde vindt werk"
Vita Nova - Benedenzaal podium
March
Thu 01 Mar
19:00 - 19:45
Bidstond
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 04 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 04 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 04 Mar
19:30 - 20:00
Zingen na de dienst
Kerk
Mon 05 Mar
20:00 - 22:00
Lidmatenkring
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 06 Mar
16:30 - 17:15
Catechisatie 1e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 06 Mar
18:30 - 19:15
Catechisatie 2e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 06 Mar
19:15 - 20:00

Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 06 Mar
19:15 - 20:00
Catechisatie 3e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Tue 06 Mar
19:45 - 21:45
Mannenvereniging "Nathanaël"
Consistorie
Thu 08 Mar
16:30 - 17:15
catechisatie groep 8
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 08 Mar
18:30 - 19:15
Catechisatie 4e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 08 Mar
19:15 - 20:00
Catechisatie 5e leerjaar VO
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 08 Mar
19:45 - 21:45
Vrouwenvereniging "Vrouwen rond de Bijbel"
Vita Nova – Benedenzaal
Thu 08 Mar
20:00 - 20:45
catechisatie oudere jongeren
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 11 Mar
10:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele
Sun 11 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 11 Mar
20:00 - 22:00
Jeugdvereniging "Tolle Lege"
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 11 Mar
20:00 - 22:00
Jongvolwassenkring
Mon 12 Mar
19:30 - 20:45
Bijbelkring
Vita Nova – Benedenzaal
Tue 13 Mar
19:30 - 21:30
Vrouwenvereniging "Liefde vindt werk"
Vita Nova - Benedenzaal podium
Wed 14 Mar
14:30
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Wed 14 Mar
19:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 18 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. J.J. ten Brinke, Stolwijk
Sun 18 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Sun 18 Mar
20:00 - 22:00
30+ kring
Mon 19 Mar
19:45 - 21:30
Cursus Geestelijke Vorming (De Hoeksteen)
Wed 21 Mar
14:30 - 16:30
Contactmiddag 55+
Vita Nova – Benedenzaal
Wed 21 Mar
19:45 - 21:45
Mannenvereniging "Nathanaël" (De Hoeksteen)
Thu 22 Mar
19:45 - 21:45
Vrouwenvereniging "Vrouwen rond de Bijbel"
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 25 Mar
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 25 Mar
18:00
Kerkdienst
Ds. A. ten Brinke, Goedereede
Sun 25 Mar
20:00 - 22:00
Jeugdvereniging "Tolle Lege"
Vita Nova – Benedenzaal
Mon 26 Mar
20:00 - 22:00
Lidmatenkring
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 28 Mar
19:30 - 21:30
Vrouwenvereniging "Liefde vindt werk"
Vita Nova - Benedenzaal podium
Fri 30 Mar
19:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
April
Sun 01 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 01 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. H.J. Catsburg, Stad a/h Haringvliet
Sun 01 Apr
20:00 - 22:00
Jongvolwassenkring
Mon 02 Apr
09:30
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Tue 03 Apr
18:45 - 19:30
Bijbelleesweek
Vita Nova – Benedenzaal
Wed 04 Apr
18:45 - 19:30
Bijbelleesweek
Vita Nova – Benedenzaal
Thu 05 Apr
18:45 - 19:30
Bijbelleesweek
Vita Nova – Benedenzaal
Thu 05 Apr
19:00 - 19:45
Bidstond
Vita Nova - Bovenzaal groot
Fri 06 Apr
18:45 - 19:30
Bijbelleesweek
Vita Nova – Benedenzaal
Sat 07 Apr
18:45 - 19:30
Bijbelleesweek
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 08 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
Sun 08 Apr
16:30
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 08 Apr
20:00 - 22:00
Jeugdvereniging "Tolle Lege"
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 08 Apr
20:00 - 22:00
30+ kring
Wed 11 Apr
19:30 - 21:30
Vrouwenvereniging "Liefde vindt werk"
Vita Nova - Benedenzaal podium
Thu 12 Apr
19:45 - 21:45
Vrouwenvereniging "Vrouwen rond de Bijbel"
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 15 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 15 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. A. Beens, Barneveld
Wed 18 Apr
14:30 - 16:30
Contactmiddag 55+ (De Hoeksteen)
Sun 22 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. H.G. van der Ziel, Waarder
Sun 22 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 22 Apr
20:00 - 22:00
Jeugdvereniging "Tolle Lege"
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 22 Apr
20:00 - 22:00
Jongvolwassenkring
Mon 23 Apr
20:00 - 22:00
Lidmatenkring
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 25 Apr
19:30 - 21:30
Vrouwenvereniging "Liefde vindt werk"
Vita Nova - Benedenzaal podium
Sun 29 Apr
10:00
Kerkdienst
Ds. J.J. van Holten, IJsselstein
Sun 29 Apr
18:00
Kerkdienst
Ds. G. Mulder, Kootwijk
May
Thu 03 May
19:00 - 19:45
Bidstond
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 06 May
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 06 May
18:00
Kerkdienst
Ds. C.J. van der Plas, Zwijndrecht
Sun 06 May
20:00 - 22:00
Jeugdvereniging "Tolle Lege"
Vita Nova – Benedenzaal
Thu 10 May
09:30
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 13 May
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 13 May
18:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele
Thu 17 May
19:45 - 21:45
Vrouwenvereniging "Vrouwen rond de Bijbel" (Afsluiting)
Vita Nova – Benedenzaal
Fri 18 May
Jeugdvereniging "Tolle Lege" (Pinksterweekend)
Sat 19 May
Jeugdvereniging "Tolle Lege" (Pinksterweekend)
Sun 20 May
Jeugdvereniging "Tolle Lege" (Pinksterweekend)
Sun 20 May
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 20 May
18:00
Kerkdienst
Ds. C. Doorneweerd, Strijen
Mon 21 May
Jeugdvereniging "Tolle Lege" (Pinksterweekend)
Mon 21 May
09:00
Kerkdienst
Ds. G. van den Berg, Sint-Philipsland
Sun 27 May
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 27 May
18:00
Kerkdienst
Ds. M. Messemaker, Nijkerk
June
Sun 03 Jun
10:00 - 11:45
Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 03 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 03 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Thu 07 Jun
19:00 - 19:45
Bidstond
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sat 09 Jun
Jeugdvereniging "Tolle Lege" (Reünie Pinksterweekend)
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 10 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 10 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. H.J. van der Veen, Sliedrecht
Sun 17 Jun
10:00
Kerkdienst
Prop. A.H. van Mourik, Sprang
Sun 17 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 24 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 24 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. J.H. Lammers, Ridderkerk
July
Sun 01 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. J.W.J. Guis, Ridderkerk
Sun 01 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Thu 05 Jul
19:00 - 19:45
Bidstond
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 08 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. A.J. Post, Nieuw-Beijerland
Sun 08 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 08 Jul
19:30 - 20:00
Zingen na de dienst
Kerk
Sun 15 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. M.J. Middelkoop, Middelharnis
Sun 15 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 22 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 22 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. D. Hoolwerf, Stellendam
Sun 29 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. J. de Jong
Sun 29 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. K. Groenendijk, Bruchem
August
Sun 05 Aug
10:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele
Sun 05 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. H.G. van der Ziel, Waarder
Sun 12 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. L.W. den Boer, Sliedrecht
Sun 12 Aug
18:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele
Sun 19 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. R.W. van Mourik, Alblasserdam
Sun 19 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. B.J. van Assen, Nieuwe-Tonge/Herkingen
Sun 26 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 26 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. P. Vroegindeweij, Lexmond
September
Sun 02 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 02 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. M.A. Post, Stavenisse
Sun 09 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw-Lekkerland
Sun 09 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 16 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 16 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 23 Sep
10:00 - 11:45
Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 23 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 23 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 30 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 30 Sep
16:30
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
October
Sun 07 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. E. Versluis, Sint-Annaland
Sun 07 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 14 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 14 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. W.C. Meeuse, Sliedrecht
Sun 21 Oct
10:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele
Sun 21 Oct
18:00
Kerkdienst
nnb
Sun 28 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. W. Westland, Sliedrecht
Sun 28 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
November
Sun 04 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 04 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Wed 07 Nov
14:30
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Wed 07 Nov
19:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 11 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 11 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. G. van den Berg, Sint-Philipsland
Sun 18 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 18 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. L.W. den Boer, Sliedrecht
Sun 25 Nov
10:00 - 11:45
Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 25 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 25 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
December
Sun 02 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. K. Hak, Goudswaard
Sun 02 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. G.C. de Jong, Sliedrecht
Sun 09 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 09 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw-Lekkerland
Sun 16 Dec
10:00
Kerkdienst
nnb
Sun 16 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 23 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 23 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. J.W.J. Guis, Ridderkerk
Tue 25 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Tue 25 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. W. Meijer, Tholen
Sun 30 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Boers, Nieuw-Beijerland
Sun 30 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. F. Hoek, Schoonhoven
Mon 31 Dec
19:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen