Agenda Activiteiten

October
Wed 16 Oct
19:30 - 23:00
Commissie beleidsplan
Vita Nova - Benedenzaal podium
Wed 30 Oct
20:00 - 22:30
Commissie beleidsplan
Consistorie
November
Mon 11 Nov
19:30 - 22:00
Consistorievergadering
Consistorie
Wed 13 Nov
13:00 - 17:00
Bijeenkomst 55+
Vita Nova – Benedenzaal
January
Tue 07 Jan
19:30 - 22:30
Moderamen vergadering
Consistorie
Mon 27 Jan
19:30 - 22:30
consistorie vergadering
Consistorie
February
Tue 11 Feb
19:30 - 22:30
Moderamen vergadering
Consistorie
Mon 17 Feb
19:30 - 22:30
Kerkenraadsvergadering
Vita Nova - Benedenzaal podium
March
Mon 02 Mar
19:30 - 22:30
consistorie vergadering
Consistorie
Tue 17 Mar
19:30 - 22:30
Moderamen vergadering
Consistorie
Mon 23 Mar
19:30 - 22:30
Kerkenraadsvergadering
Vita Nova - Benedenzaal podium
April
Mon 20 Apr
19:30 - 22:30
consistorie vergadering
Consistorie
May
Wed 06 May
19:30 - 22:30
Moderamen vergadering
Consistorie
Mon 11 May
10:00
Kerkenraadsvergadering
Vita Nova - Benedenzaal podium
June
Mon 08 Jun
19:30 - 22:30
consistorie vergadering
Consistorie
Tue 16 Jun
19:30 - 22:30
Moderamen vergadering
Consistorie
Mon 22 Jun
19:30 - 22:30
Kerkenraadsvergadering
Vita Nova - Benedenzaal podium
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen