Agenda Jeugd

January
Sun 06 Jan
19:30 - 22:00
JV
Vita Nova – Benedenzaal
Mon 07 Jan
18:30 - 20:00
Benjamin
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 07 Jan
19:00 - 21:00
14 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 08 Jan
16:30 - 17:15
catechisatie VO 1
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 08 Jan
18:30 - 19:15
catechisatie VO 2
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 08 Jan
19:15 - 20:00
catechisatie VO 3
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 08 Jan
18:30 - 20:00
Tabitha
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 09 Jan
18:45 - 20:15
Rebecca
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 10 Jan
11:30 - 19:15
catechisatie VO 4
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 10 Jan
19:15 - 20:00
catechisatie VO 5
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 10 Jan
20:00 - 20:45
catechisatie VO 6
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 10 Jan
16:30 - 17:15
VO0
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 10 Jan
18:45 - 20:15
Ruben
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 14 Jan
18:30 - 20:00
Benjamin
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 14 Jan
19:15 - 20:45
12 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 15 Jan
16:30 - 17:15
catechisatie VO 1
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 15 Jan
18:30 - 19:15
catechisatie VO 2
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 15 Jan
19:15 - 20:00
catechisatie VO 3
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 15 Jan
18:30 - 20:00
Tabitha
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 16 Jan
18:45 - 20:15
Rebecca
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 17 Jan
18:30 - 19:15
catechisatie VO 4
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 17 Jan
19:15 - 20:00
catechisatie VO 5
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 17 Jan
20:00 - 20:45
catechisatie VO 6
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 17 Jan
16:30 - 17:15
VO0
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 17 Jan
18:45 - 20:15
Ruben
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 20 Jan
19:30 - 22:00
JV
Vita Nova – Benedenzaal
Mon 21 Jan
18:30 - 20:00
Benjamin
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 21 Jan
19:30 - 21:00
14 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 22 Jan
16:30 - 17:15
catechisatie VO 1
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 22 Jan
18:30 - 19:15
catechisatie VO 2
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 22 Jan
19:15 - 20:00
catechisatie VO 3
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 22 Jan
18:30 - 20:00
Tabitha
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 23 Jan
18:45 - 20:15
Rebecca
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 24 Jan
16:30 - 17:15
VO0
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 24 Jan
18:30 - 19:15
catechisatie VO 4
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 24 Jan
19:15 - 20:00
catechisatie VO 5
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 24 Jan
20:00 - 20:45
catechisatie VO 6
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 24 Jan
18:45 - 20:15
Ruben
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 28 Jan
18:30 - 20:00
Benjamin
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 28 Jan
19:15 - 20:45
12 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 29 Jan
16:30 - 17:15
catechisatie VO 1
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 29 Jan
18:30 - 19:15
catechisatie VO 2
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 29 Jan
19:15 - 20:00
catechisatie VO 3
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 29 Jan
18:30 - 20:00
Tabitha
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 30 Jan
18:45 - 20:15
Rebecca
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 31 Jan
16:30 - 17:15
VO0
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 31 Jan
18:30 - 19:15
catechisatie VO 4
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 31 Jan
19:15 - 20:00
catechisatie VO 5
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 31 Jan
20:00 - 20:45
catechisatie VO 6
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 31 Jan
18:45 - 20:15
Ruben
Vita Nova - Bovenzaal groot
February
Sun 03 Feb
19:30 - 22:00
JV
Vita Nova – Benedenzaal
Mon 04 Feb
18:30 - 20:00
Benjamin
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 04 Feb
19:30 - 21:00
14 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 05 Feb
16:30 - 17:15
catechisatie VO 1
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 05 Feb
18:30 - 19:15
catechisatie VO 2
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 05 Feb
19:15 - 20:00
catechisatie VO 3
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 05 Feb
18:30 - 20:00
Tabitha
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 06 Feb
18:45 - 20:15
Rebecca
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 07 Feb
16:30 - 17:15
VO0
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 07 Feb
18:30 - 19:15
catechisatie VO 4
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 07 Feb
19:15 - 20:00
catechisatie VO 5
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 07 Feb
20:00 - 20:45
catechisatie VO 6
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 07 Feb
18:45 - 20:15
Ruben
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sat 09 Feb
18:00 - 22:00
JV
Vita Nova – Benedenzaal
Mon 11 Feb
18:30 - 20:00
Benjamin
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 11 Feb
19:15 - 20:45
12 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 12 Feb
16:30 - 17:15
catechisatie VO 1
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 12 Feb
18:30 - 19:15
catechisatie VO 2
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 12 Feb
19:15 - 20:00
catechisatie VO 3
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 12 Feb
18:30 - 20:00
Tabitha
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 13 Feb
18:45 - 20:15
Rebecca
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 14 Feb
16:30 - 17:15
VO0
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 14 Feb
18:30 - 19:15
catechisatie VO 4
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 14 Feb
19:15 - 20:00
catechisatie VO 5
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 14 Feb
20:00 - 20:45
catechisatie VO 6
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 14 Feb
18:45 - 20:15
Ruben
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 17 Feb
19:30 - 22:00
JV
Vita Nova – Benedenzaal
Mon 18 Feb
18:30 - 20:00
Benjamin
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 18 Feb
19:30 - 21:00
14 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 19 Feb
16:30 - 17:15
catechisatie VO 1
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 19 Feb
19:15 - 20:00
catechisatie VO 3
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 19 Feb
18:30 - 19:15
catechisatie VO 2
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 19 Feb
18:30 - 20:00
Tabitha
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 20 Feb
18:45 - 20:15
Rebecca
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 21 Feb
16:30 - 17:15
VO0
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 21 Feb
19:15 - 20:00
catechisatie VO 5
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 21 Feb
20:00 - 20:45
catechisatie VO 6
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 21 Feb
18:30 - 19:15
catechisatie VO 4
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 21 Feb
18:45 - 20:15
Ruben
Vita Nova - Bovenzaal groot
March
Sun 03 Mar
19:30 - 22:00
JV
Vita Nova – Benedenzaal
Mon 04 Mar
18:30 - 20:00
Benjamin
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 04 Mar
19:30 - 21:00
14 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 05 Mar
16:30 - 17:15
catechisatie VO 1
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 05 Mar
18:30 - 19:45
catechisatie VO 2
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 05 Mar
19:15 - 20:00
catechisatie VO 3
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 05 Mar
18:30 - 20:00
Tabitha
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 06 Mar
18:45 - 20:15
Rebecca
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 07 Mar
16:30 - 17:15
VO0
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 07 Mar
18:30 - 19:15
catechisatie VO 4
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 07 Mar
19:15 - 20:00
catechisatie VO 5
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 07 Mar
20:00 - 20:45
catechisatie VO 6
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 07 Mar
18:45 - 20:15
Ruben
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 11 Mar
18:30 - 20:00
Benjamin
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 11 Mar
19:15 - 20:45
12 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 12 Mar
18:30 - 20:00
Tabitha
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 13 Mar
18:45 - 20:15
Rebecca
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 14 Mar
18:45 - 20:15
Ruben
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 17 Mar
19:30 - 22:00
JV
Vita Nova – Benedenzaal
Mon 18 Mar
18:30 - 20:00
Benjamin
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 18 Mar
19:30 - 21:00
14 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 19 Mar
16:30 - 17:15
catechisatie VO 1
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 19 Mar
18:30 - 19:45
catechisatie VO 2
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 19 Mar
19:15 - 20:00
catechisatie VO 3
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 19 Mar
18:30 - 20:00
Tabitha
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 20 Mar
18:45 - 20:15
Rebecca
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 21 Mar
16:30 - 17:15
VO0
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 21 Mar
18:30 - 19:15
catechisatie VO 4
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 21 Mar
19:15 - 20:00
catechisatie VO 5
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 21 Mar
20:00 - 20:45
catechisatie VO 6
Vita Nova - Bovenzaal klein
Thu 21 Mar
18:45 - 20:15
Ruben
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 25 Mar
18:30 - 20:00
Benjamin
Vita Nova - Bovenzaal groot
Mon 25 Mar
19:15 - 20:45
12 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Tue 26 Mar
19:00
afsluiting
Vita Nova – Benedenzaal
Tue 26 Mar
18:30 - 20:00
Tabitha
Vita Nova - Bovenzaal groot
Wed 27 Mar
18:45 - 20:15
Rebecca
Vita Nova - Bovenzaal groot
Thu 28 Mar
18:45 - 20:15
Ruben
Vita Nova - Bovenzaal groot
April
Mon 01 Apr
19:30 - 21:00
14 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Sun 07 Apr
19:30 - 22:00
JV
Vita Nova – Benedenzaal
Mon 08 Apr
19:15 - 20:45
12 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Mon 15 Apr
19:30 - 21:00
14 plus
Vita Nova - Bovenzaal klein
Sun 28 Apr
19:30 - 22:00
JV
Vita Nova – Benedenzaal
May
Sun 12 May
19:30 - 22:00
JV
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 26 May
19:30 - 22:00
JV
Vita Nova – Benedenzaal
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen