Agenda

June
Thu 01 Jun
19:00 - 19:45
Bidstond
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 04 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 04 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. J.W.J. Guis, Waddinxveen
Mon 05 Jun
09:30
Kerkdienst
Ds. K. Hak, Goudswaard
Wed 07 Jun
Uitzwermavond
Fri 09 Jun
19:00 - 22:00
TOP-avond
Sun 11 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 11 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. A.L. Molenaar, Yerseke
Sun 18 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 18 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. W. Meijer, Tholen
Thu 22 Jun
20:00 - 21:00
Bezinningsuur Heilig Avondmaal
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 25 Jun
10:00 - 11:45
Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 25 Jun
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 25 Jun
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Mon 26 Jun
19:30 - 22:30
Kerkenraad
Vita Nova - Benedenzaal podium
July
Sun 02 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. W. Westland, Sliedrecht
Sun 02 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 02 Jul
19:30 - 20:00
Zingen na de dienst
Kerk
Mon 03 Jul
Uitzwermavond
Thu 06 Jul
19:00 - 19:45
Bidstond
Vita Nova - Bovenzaal groot
Sun 09 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 09 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. W.C. Meeuse, Sliedrecht
Sun 16 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 16 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. H.G. van der Ziel, Ooltgensplaat
Sun 23 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. J. Vis, Meerkerk
Sun 23 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. T. van Bruggen, Streefkerk
Sun 30 Jul
10:00
Kerkdienst
Ds. Th.W.H. van der Heijden, Dirksland
Sun 30 Jul
18:00
Kerkdienst
Ds. C. van de Worp, Wezep
August
Sun 06 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. J. de Jong
Sun 06 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. A. de Lange, Nieuw-Lekkerland
Sun 13 Aug
10:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele
Sun 13 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 20 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 20 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. G.C. de Jong, Sliedrecht
Sun 27 Aug
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 27 Aug
18:00
Kerkdienst
Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Tue 29 Aug
Uitzwermavond
September
Sun 03 Sep
10:00 - 11:45
Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 03 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 03 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 10 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. C.J. van der Plas, Zwijndrecht
Sun 10 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 17 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 17 Sep
11:30 - 13:00
Koffiedrinken na de dienst
Vita Nova – Benedenzaal
Sun 17 Sep
18:00
Kerkdienst
Ds. C. Doorneweerd, Strijen
Sun 24 Sep
10:00
Kerkdienst
Ds. J. Blom, Ridderkerk
Sun 24 Sep
16:30
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Mon 25 Sep
Uitzwermavond
October
Sun 01 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 01 Oct
18:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele
Sun 08 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Boers, Nieuw-Beijerland
Sun 08 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 15 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. W. Arkeraats, Hardinxveld-Giessendam
Sun 15 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. K. Groenendijk, Bruchem
Sun 22 Oct
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 22 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Sun 29 Oct
10:00
Kerkdienst
Prop. L. Solleveld, 's-Gravenzande
Sun 29 Oct
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
November
Wed 01 Nov
14:30
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Wed 01 Nov
19:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 05 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. E. Versluis, Sint-Annaland
Sun 05 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. A.J. Post, Nieuw-Beijerland
Sun 12 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 12 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. H.J. Catsburg, Stad a/h Haringvliet
Sun 19 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 19 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. M.A. Post, Stavenisse
Sun 26 Nov
10:00 - 11:45
Heilig Avondmaal
Kerk
Sun 26 Nov
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 26 Nov
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
December
Sun 03 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 03 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 10 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. H.J. van der Veen, Sliedrecht
Sun 10 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Sun 17 Dec
10:00
Kerkdienst
Prop. H. Boele
Sun 17 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. J.W.J. Guis, Waddinxveen
Sun 24 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. B.J. van Assen, Nieuwe-Tonge/Herkingen
Sun 24 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Mon 25 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
Tue 26 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. D. Hoolwerf, Stellendam
Sun 31 Dec
10:00
Kerkdienst
Ds. W. Westland, Sliedrecht
Sun 31 Dec
18:00
Kerkdienst
Ds. J.C. Breugem
February
Sun 18 Feb
10:00 - 11:45
Heilig Avondmaal
Kerk
June
Sun 03 Jun
10:00 - 11:45
Heilig Avondmaal
Kerk
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen