Aankomende diensten

  • Dienst beluisteren
  • Download samenvatting
  • Bekijk collectes
Datum Tijd Dienst Bijzonderheden
Thu 25 May 09:30 Ds. J.C. Breugem Hemelvaartsdag
Sun 28 May 10:00 Prop. H. Boele
18:00 Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 04 Jun 10:00 Ds. J.C. Breugem 1e Pinksterdag
18:00 Ds. J.W.J. Guis, Waddinxveen 1e Pinksterdag
Mon 05 Jun 09:30 Ds. K. Hak, Goudswaard 2e Pinksterdag
Sun 11 Jun 10:00 Ds. L.W. den Boer, Sliedrecht
18:00 Ds. A.L. Molenaar, Yerseke
Sun 18 Jun 10:00 Ds. J.C. Breugem Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. W. Meijer, Tholen
Sun 25 Jun 10:00 Ds. J.C. Breugem Heilig Avondmaal
18:00 Ds. J.C. Breugem Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 02 Jul 10:00 Ds. W. Westland, Sliedrecht
18:00 Ds. J.C. Breugem
Sun 09 Jul 10:00 Ds. J.C. Breugem
18:00 Ds. W.C. Meeuse, Sliedrecht
Sun 16 Jul 10:00 Ds. J.C. Breugem
18:00 Ds. H.G. van der Ziel, Ooltgensplaat
Sun 23 Jul 10:00 Ds. J. Vis, Meerkerk
18:00 Ds. T. van Bruggen, Streefkerk
Sun 30 Jul 10:00 Ds. Th.W.H. van der Heijden, Dirksland
18:00 Ds. C. van de Worp, Wezep
Sun 06 Aug 10:00 Ds. J. de Jong
18:00 Ds. A. de Lange, Nieuw-Lekkerland
Sun 13 Aug 10:00 Prop. H. Boele
18:00 Ds. L. Kruijmer, Ede
Sun 20 Aug 10:00 Ds. J.C. Breugem Afsluiting Vakantie Bijbel Feest
18:00 Ds. G.C. de Jong, Sliedrecht
Sun 27 Aug 10:00 Ds. J.C. Breugem Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. T.W. van Bennekom, Goes
Sun 03 Sep 10:00 Ds. J.C. Breugem Heilig Avondmaal
18:00 Ds. J.C. Breugem Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 10 Sep 10:00 Ds. C.J. van der Plas, Zwijndrecht
18:00 Ds. J.C. Breugem
Sun 17 Sep 10:00 Ds. J.C. Breugem
18:00 Ds. C. Doorneweerd, Strijen
Sun 24 Sep 10:00 Ds. J. Blom, Ridderkerk
16:30 Ds. J.C. Breugem Opening winterwerk
Sun 01 Oct 10:00 Ds. J.C. Breugem
18:00 Prop. H. Boele
Sun 08 Oct 10:00 Ds. D. Boers, Nieuw-Beijerland
18:00 Ds. J.C. Breugem
Sun 15 Oct 10:00 Ds. W. Arkeraats, Hardinxveld-Giessendam
18:00 Ds. K. Groenendijk, Bruchem
Sun 22 Oct 10:00 Ds. J.C. Breugem
18:00 Ds. J. Boom, 's Gravenmoer
Sun 29 Oct 10:00 Prop. L. Solleveld, 's-Gravenzande
18:00 Ds. J.C. Breugem
Wed 01 Nov 14:30 Ds. J.C. Breugem Dankdag
19:00 Ds. J.C. Breugem Dankdag
Sun 05 Nov 10:00 Ds. E. Versluis, Sint-Annaland
18:00 Ds. A.J. Post, Nieuw-Beijerland
Sun 12 Nov 10:00 Ds. J.C. Breugem
18:00 Ds. H.J. Catsburg, Stad a/h Haringvliet
Sun 19 Nov 10:00 Ds. J.C. Breugem Voorbereiding Heilig Avondmaal
18:00 Ds. M.A. Post, Stavenisse
Sun 26 Nov 10:00 Ds. J.C. Breugem Heilig Avondmaal
18:00 Ds. J.C. Breugem Dankzegging Heilig Avondmaal
Sun 03 Dec 10:00 Ds. J.C. Breugem
18:00 Ds. G. Mulder, Kootwijk
Sun 10 Dec 10:00 Ds. H.J. van der Veen, Sliedrecht
18:00 Ds. J.C. Breugem
Sun 17 Dec 10:00 Prop. H. Boele
18:00 Ds. J.W.J. Guis, Waddinxveen
Sun 24 Dec 10:00 Ds. B.J. van Assen, Nieuwe-Tonge/Herkingen
18:00 Ds. J.C. Breugem
Mon 25 Dec 10:00 Ds. J.C. Breugem 1e Kerstdag
Tue 26 Dec 10:00 Ds. D. Hoolwerf, Stellendam 2e Kerstdag
Sun 31 Dec 10:00 Ds. W. Westland, Sliedrecht
18:00 Ds. J.C. Breugem
  • Aanmaken

Hervormd Sommelsdijk gebruikt uw gegevens alleen om te bepalen of u wel of geen toegang krijgt tot bepaalde delen van onze website. Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze website.

Inloggen